זירת הרצח הכפול בלקיה 31.07.19

"להתייחס לזה כמו טרור": לקיה באבל בעקבות הרצח הכפול

בני הזוג סלימאן ועזיזה אל ראבידי נורו למוות ברכבם, כשילדם בן השמונה היה עמם. היישוב הכריז על יום אבל, וראש המועצה אמר לכאן חדשות: "זה נשק שמגיע מגניבות מצה"ל"
אסף פוזיילוב
01 באוגוסט 2019
04:34
עודכן ב 20:45

ביישוב לקיה שבנגב הוכרז הלילה (חמישי) יום אבל, בעקבות הרצח הכפול אמש של זוג ההורים, סלימאן ועזיזה אל ראבידי - שניהם כבני 40. השניים נורו למוות בעת ששהו ברכבם, בכניסה ליישוב, כאשר ילדם בן השמונה היה עמם אך לא נפגע.

המשטרה פתחה בחקירה, ועל פי הערכה הרקע לאירוע הוא סכסוך בין משפחות. במקביל, אמש גם נורה למוות עבריין בן 35 בידי אלמוני בהרצליה.

על רקע הרצח הכפול בלקיה, אמר ראש המועצה אחמד אל אסד לכאן חדשות: "צריך להתייחס לזה כמו טרור, ומול טרור פועלים בכלים אחרים לגמרי. למשטרה ולמדינה יש את כל הכלים לעצור את הרוצחים. כולם עכשיו מתחמשים, וזה כמו כדור שלג שגדל. הנשק הזה מגיע מגניבות מהצבא, שצריך לשמור על הבסיסים טוב יותר. הנשק הזה משמש אחר כך לרציחות ולעבריינים".

הסכסוך בין המשפחות, שעל פי החשד הוביל למותם של בני זוג אמש, פרץ לפני כשנה בגלל מחלוקת על קרקע. מאז נרצח אדם במשפחה היריבה, והיו שני ניסיונות כושלים לרצוח בני משפחה של הזוג. חברו של סלימאן אל ראבידי, שנורה אמש והיה פועל זיפות גגות, סיפר: "הוא אדם מאוד אהוד ואהוב. אין לו שום סכסוך, אין לו שום קשר לפשע".

תגיות:
רצח
,
לקיה