חפש
Languages
ג'ניפר לופז בהופעה בניו יורק בחודש שעבר
צילום: אי-פי

IT'S MY PARTY: תל אביב בטירוף ג'ניפר לופז

הזמרת שחגגה 50 בשבוע שעבר צפויה לעלות על הבמה בשעה 20:45 להופעה יחידה בישראל. המשטרה ממליצה לקהל להקדים את הגעתו ולהימנע מהגעה ברכב פרטי. צפו בקטע מהחזרה
מערכת כאן חדשות
01 באוגוסט 2019
11:29

הערב (חמישי) תתקיים בפארק הירקון בתל אביב הופעתה של הזמרת האמריקנית ג'ניפר לופז. ההופעה נערכת במסגרת סיבוב ההופעות של הזמרת שנקרא IT'S MY PARTY ומוקדש ליום הולדתה ה-50, שחל בשבוע שעבר. מדובר בהופעתה הראשונה (והיחידה) של הזמרת בישראל.

אמש עלתה לופז לראשונה על הבמה בתל אביב וערכה חזרה ראשונה. הופעתה מתוכננת להתחיל בשעה 20:45. שערי המתחם צפויים להיפתח בשעה 18:00. בשעה 19:30 יעלה על הבמה הזמר איתי לוי להופעת חימום. המשטרה ממליצה לקהל להקדים את הגעתו ולהימנע מהגעה ברכב פרטי. לא מתוכננים להיחסם צירי תנועה ראשיים סמוך למקום, למעט חסימות מקומיות.

לופז נחתה בישראל ביום שלישי עם ארוסה, שחקן הבייסבול האמריקני אלכס רודריגז, ילדיה התאומים אמה ומקס בני ה-11 (מנישואיה לזמר הלטיני מארק אנתוני) ועם בנותיו של רודריגז נטשה בת ה-14 ואלה בת ה-11. מאז הם שוהים במלון דן בתל אביב. בשבת תעזוב לופז את ישראל במטוסה הפרטי. מכאן היא תטוס להופעות אחרונות בסיבוב ההופעות הנוכחי שיתקיימו ברוסיה, טורקיה, ספרד ומצרים.