רמי קלינשטיין
צילום: אור האגר

רמי קלינשטיין: מופע משותף עם ריטה הוא רק שאלה של זמן

קלינשטיין הוציא היום שיר חדש, "מה קורה פה", שכתב במלאת עשר שנים לרצח בברנוער. לדבריו: "כל אחד צריך לקחת אחריות על מה שקורה בעולם הזה"
ורד יפתחי גרין
04 באוגוסט 2019
19:30

המוסיקאי רמי קלינשטיין לא פוסל אפשרות למופע משותף עם אשתו לשעבר ריטה. בריאיון שהעניק היום (ראשון) לתוכנית "תרבות הערב" עם ורד יפתחי גרין בכאן רשת ב, אמר קלינשטיין כי לא מדובר במשהו שאמור לקרות בחודשים הקרובים או בשנה הקרובה אבל הוסיף שמדובר בשאלה של זמן.

קלינשטיין הוציא היום שיר חדש, "מה קורה פה", שכתב במלאת עשר שנים לרצח בברנוער. הוא הוסיף כי "פשעי השנאה האלה לא הסתיימו שם", ולדבריו "אווירת השסע והפלגנות" הם שגרמו לו להחליט לכתוב את השיר. "כל אחד צריך לקחת אחריות על מה שקורה בעולם הזה" אמר קלינשטיין.

ברצח בברנוער, שאירע ב-1 באוגוסט 2009 בבית אגודת הלהט"ב בתל אביב, נרצחו ניר כץ וליז טרובישי ונפצעו 11 בני אדם. אדם לבוש בבגדי הסוואה שחורים ומסכה על פניו, נכנס למועדון וירה בנוכחים ללא הבחנה. לאחר מכן נמלט מהמקום. הרצח לא פוענח עד היום.

בספטמבר 2007 ריטה ורמי קלינשטיין התגרשו אחרי 28 שנות זוגיות, מתוכן כמעט 20 שנות נישואים. לבני הזוג לשעבר שתי בנות משותפות - משי, בת 27 ונועם בת 18. בספטמבר 2012 נישא קלינשטיין לאלכס אילן. השניים הביאו לעולם שלושה ילדים יחד - תיאו בן ה-6, אומה בת ה-3 ומילוא בן שנתיים.