החשוד מכה איש ביטחון במרכז רפואי בני ציון בחיפה, 0
צילום: מצלמות אבטחה

תיעוד: בן 23 תקף רופא ושני מאבטחים במרכז הרפואי בני ציון בחיפה

בסרטון שפורסם נראה הצעיר כשהוא צועק על הרופא, מתקרב אליו בתנועה מאיימת ומנסה להכותו. לאחר מכן החל בקטטה עם איש ביטחון שהגיע למקום
חן ביאר
04 באוגוסט 2019
22:30

תיעוד: צעיר בן 23, תושב ג'דידה-מכר שבגליל המערבי, תקף אתמול רופא ושני מאבטחים במרכז הרפואי בני ציון בחיפה. בסרטון שפורסם היום (ראשון) נראה הצעיר כשהוא צועק על הרופא ואישה מושכת בידו. הצעיר נחלץ מידה, התקרב לרופא בתנועה מאיימת וניסה לעלות על הדלפק כדי להכותו. לאחר מכן, איש ביטחון הגיע למקום וניסה להוציאו החוצה מהמחלקה, הוא סירב ובינתיים הגיע איש ביטחון נוסף למקום. קטטה פרצה בין החשוד לאחד מאנשי הביטחון כאשר במאבט נוסף ניסה להפריד ביניהם.


החשוד בן ה-23 הגיע לבית החולים ביחד עם אשתו וככל הנראה היא זו שמשכה בידו וניסתה למנוע ממנו לתקוף את הרופא. בית משפט השלום בעיר החליט לשחררו ולהרחיקו לחמישה ימים מבית החולים ומהמתלוננים. זאת, למרות בקשת המשטרה להאריך את מעצרו בחמישה ימים.

מדובר באירוע השלישי החודש בו מותקפים אנשי צוות רפואי ובאירוע השני בתוך חמישה ימים. ב-30 ביולי שני תושבי באר שבע בני 34, נעצרו בחשד שתקפו רופא ואח בבית החולים סורוקה בעיר. זאת, לאחר שהגיעו לקבל טיפול רפואי ולא נענו לשביעות רצונם. האישה תלשה את תג השם של הרופא, לעסה וירקה אותו.


ב-15 ביולי, עובד תחזוקה בבית החולים שיבא תל השומר נעצר בחשד לתקיפת הצוות הרפואי. על פי החשד, הוא הגיע לעבודה כשהוא תחת השפעת אלכוהול וניסה לתקוף את עובדי הביטחון והצוות הרפואי באמצעות סכין ואגרופן.