גן ילדים

המשטרה סגרה את התיק נגד המטפלת שנחשדה בהתעללות בדימונה

אחת מהאמהות המתלוננות חשודה בתקיפתה של הגננת, והיא מכחישה את הדברים: "אין מצלמות בגן - אין שום עדות לכך שנתתי לה סטירה". היא הוסיפה - "איך מאמינים לה ולא מאמינים לילדים?"
אסף פוזיילוב
08 באוגוסט 2019
22:34

המשטרה סגרה היום (חמישי) את התיק נגד הגננת, נגדה הוגשו ארבע תלונות בחשד להתעללות, עליו פורסם בכאן חדשות. בנוסף לכך, אחת האמהות המתלוננות חשודה בתקיפתה של הגננת. בין הגננת לאם נערך עימות והיא מכחישה בתוקף את הדברים: "בגן אין מצלמות, אין שום עדות לכך שנתתי לה סטירה כמו שהיא אומרת".

"הלכתי לשאול אותה על מה הילד מספר והיא צחקה עלי. איך מאמינים לה ולא מאמינים לילדים?", תהתה האם. שני ילדים לחקירה במרכז ההגנה לילדים בית לין. האם החשודה הוסיפה: "כיצד יתכן שאת הילד שלי לא חקרו? הוא מדבר יותר טוב מכולם ומדבר במפורש על מכות שקיבל. אף אחד לא עדכן אותנו על סגירת התיק, המשטרה מודיעה קודם לתקשורת".

בסוף החודש שעבר פורסם כי ההורים טענו בתלונה שהגישו כי בתם, פעוטה בת שנתיים, חזרה להרטיב, מורטת לעצמה את השיער, מתנהגת באלימות ומדברת על צריף של עונשים. נוסף על כך, טוענים ההורים כי נמצאו סימני אלימות על גופה. "הילדים שלנו מעולם לא חזרו עם כל כך הרבה חבלות מהגן או הביעו פחד ספציפי מהגננת. זו ילדה שמדברת על הכל והיא לא מעוניינת לדבר על הגן", טענו. 

סייעת שעבדה בעבר בגן טענה שראתה את הגננת מכה ילד בראש בעזרת מקל מטאטא. במקרה אחר ראתה את אותה גננת זורקת קורנפלקס על הרצפה, כדי שהפעוטות יאספו ויאכלו. לדברי הסייעת - היא פוטרה יום לאחר שהתלוננה למנהלת המקום על אלימות.