-

45 ילדות נפגעו: תושב עמנואל נאשם בפדופיליה

אוריה עסיס, בן 26, השתמש בזהויות בדויות ויצר קשר עם נערות, רובן מהמגזר החרדי. לפי כתב האישום הוא נפגש עם כמה מהן ותקף אותן. מכמה מהן ביקש שישלחו לו תמונות שלהן, ואז איים לפרסם אותן
רום ליאור
11 באוגוסט 2019
12:18

כתב אישום הוגש היום (שני) נגד אוריה עסיס, בן 26 מעמנואל, בגין ביצוע עבירות מין ב-45 קטינות ובכמה בגירות כשהוא משתמש ברשתות אינסטגרם ו-ווטסאפ. רובן של הנפגעות באות מהמגזר החרדי. מכתב האישום עולה כי עסיס השתמש בזהויות בדויות כדי ליצור קשר עם הנערות ובהן: מאמן שחיה, נערה ואדם אמיד. הוא ניהל שיחות בעלות אופי מיני עם המתלוננות וביקש מהן לשלוח לו תמונות אינטימיות שלהן. בכמה מקרים עסיס אף נפגש עם המתלוננות וביצע בהן עבירות מין. עוד עולה מכתב האישום כי הוא דרש שישלחו לו תמונות שלהן, וכששלחו איים עליהן שיפרסם אותן. הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרו עד לתום ההליכים.

עורך דינו של אוריה עסיס, בועז קניג אמר בתגובה: "עם הגשת כתב האישום תנתן לנו גישה מלאה לחומרי החקירה ונוכל להתמודד עם כל אחת מהטענות שיוצגו. לכאורה מדובר בעשרות מקרים אך אין לי ספק שמרביתם נופחו מעבר לכל פרופורציה".

"צלמי את עצמך מול המראה רק בתחתונים, בלי חזייה, דיברנו קודם על זה ואמרת אוקיי", נכתב באחת מההתכתבויות שפורסמו בשבוע שעבר בחדשות הערב בכאן 11. אחת הנפגעות העידה: "הוא הציג את עצמו כילדה אחרת, שלח תמונה (בעירום) וביקש שאשלח תמונה שלי. אחרי ששלחתי תמונה הוא איים שאם לא אשלח לו עוד תמונות כאלו הוא יפרסם את התמונה".

עסיס טען בתחילה כי סבר שמדובר בבגירות, אולם אז נמצאו התכתבויות שבהן הוא שואל את הנערות לגילן. "בת כמה את", שאל באחת ההתכתבויות, "אני בת 12" ענתה והוא השיב: "את ממש פיצית", אך המשיך בקשר עמה. עסיס מיוצג על ידי עורכי הדין בועז קניג ומור עטיה, שטוענים כי הוא מכחיש בתוקף את עבירות המין וכי הוא שב וטוען כי לא היה מודע לגיל הקטינות.

תגיות:
פדופיליה