אבי ניסנקורן
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

כחלון נגד ניסנקורן: "יוביל מדיניות כלכלית קיצונית"

שר האוצר תקף את יו"ר ההסתדרות לשעבר איתו עבד בשיתוף פעולה צמוד. את הדברים אמר בפגישה עם ראש הממשלה וראשי עיריות מכולנו. נתניהו: "לא מוטרד מהגירעון - ידענו אתגרים גדולים בהרבה"
מיכאל שמש
14 באוגוסט 2019
10:05

שר האוצר משה כחלון תקף את יו"ר ההסתדרות לשעבר אבי ניסנקורן, איתו עבד בשיתוף פעולה בתפקידו, והזהיר מפני המדיניות הכלכלית שלו, כך פורסם היום (רביעי) בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב. בפגישה עם ראש הממשלה בנימין נתניהו וראשי עיריות שפעלו בעבר במסגרת כולנו, אמר כחלון כי "בבחירות הקודמות הזהרתי מזה שפייגלין יהיה שר אוצר ויוביל מדיניות קיצונית והזויה. הפעם הסכנה כזאת מגיעה מצד שמאל – מניסנקורן".

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

נתניהו אמר בשיחה עם ראשי העיריות, שמצטרפים למאמצי הליכוד אחרי החיבור בין המפלגות, שראשי כולנו מוערכים והאיחוד בין המפלגות היה נכון. הוא התייחס לגירעון והוסיף: "אני לא מוטרד מהגירעון. כשנכנסתי לכס שר האוצר טיפלתי בגירעון פי ארבעה מהנוכחי. ידענו אתגרים גדולים בהרבה".

ח"כ משה יעלון מכחול לבן התייחס לדברים ואמר בריאיון לאריה גולן בכאן רשת ב: "אני הייתי מעסיק שהתמודד עם הדברים של ניסנקורן כשהיה יושב ראש ההסתדרות. הייתי שר הביטחון ויש ועד במשרד הביטחון, פגשתי אדם שנהג באחריות עצומה למשק. יש פה פוליטיקה שקרית קמפיינים שקריים ולצערי זה מרחיק אנשים מלהצביע".

האזינו לריאיון עם משה יעלון

הליכוד העלה מוקדם יותר השבוע קמפיין נגד ניסנקורן בשלטי חוצות בו הם הבהירו שמדובר בשר האוצר שיהיה בממשלת כחול לבן. לטענתם, "ניסיתם להחביא את ניסנקורן, המועמד שלכם לתפקיד שר האוצר, אז שמנו אותו על שלטי חוצות".