חפש
Languages
תחנת משטרה
צילום: פלאש 90

מגיש טלוויזיה נחקר בשל תלונה על עבירת מין

את התלונה הגישה תושבת אילת בת 39. השחקן התלונן בעבר על כך האישה מטרידה אותו
דניאל אלעזר
14 באוגוסט 2019
16:20

שחקן ומגיש טלוויזיה מוכר נחקר באזהרה במשטרת מרחב ירקון תל אביב בשל תלונה על עבירת מין נגדו מצד מתלוננת, תושבת אילת בת 39. התלונה הוגשה כבר לפני כ-8 חודשים לאחר שהשחקן היה זה שהתלונן ראשון נגד האישה על כך שהיא מטרידה אותו ואת ובני משפחתו. במהלך חקירתה של האישה ציינה בפני החוקרים כי השחקן ביצע בה מעשים מגונים. אתמול והיום נחקר המגיש במשטרה ומסר את גרסתו.

לטענת האישה, בינה ובין השחקן התקיים רומן שנמשך כחצי שנה. ההיכרות ביניהם נעשתה באופן אקראי בשנת 2017, במלון דן פנורמה באילת, שם הופיעה האישה בצוות הבידור של המלון והשחקן הופיע מיד לאחר מכן. לטענתה, בערב הסילבסטר הלכה עם השחקן לבית הוריה שהיה ריק, ושם קיים איתה השחקן יחסי מין מלאים שלא היו בהסכמתה. לדבריה הוא נרדם אצלה במהלך אותו לילה ועזב למחרת בבוקר במונית שהיא הזמינה לו.

לטענתה, למרות זאת, התפתח בין השניים רומן. לאחר מספר חודשים מספרת האישה שהשניים נפרדו, ולגרסתה מחשש שאשת השחקן תגלה, החליט להגיש נגדה תלונה שהיא זאת שמטרידה אותו. בינואר 2019 נעצרה האישה, ובמהלך חקירתה סיפרה על הקשר הרומנטי שהיה לה ועל שלושה אירועים שלדבריה חוותה מעשים מיניים בניגוד לרצונה. שני מקרים נוספים ארעו לטענתה בדירתה במרכז הארץ. 

עו"ד אורנת קמרון המייצגת את האישה מסרה: "נדמה שהשיטה בה התוקף מנסה להקדים את הקורבן חוזרת על עצמה גם כאן ואין לי ספק כי תסתיים בכתב אישום נגדו, בידי מרשתי ובידי המשטרה ראיות  המוכיחות כי החשוד ביצע את העבירות הלכאוריות המיוחסות לו ובשל מעמדו הציבורי התמהמה החקירה".