ניב אוליאל
צילום: אורי גבאי

הצעיר שנמצא מת עם בת זוגתו: בנו של הזמר חיים אוליאל

ניב אוליאל ובת זוגתו נמצאו ללא רוח חיים הבוקר, ככל הנראה בעקבות צריכת יתר של סמים ואלכוהול. גופתם נשלחה לנתיחה • אביו הספיד: "אין דבר קשה יותר מלאבד ילד"
איציק זוארץ ואורלי אלקלעי
15 באוגוסט 2019
17:05

אחד הצעירים שגופותיהם נמצאו הבוקר (חמישי) בדירה ביישוב נווה ימין שבשרון הוא ניב אוליאל, בנו של הזמר חיים אוליאל. גופתו נמצאה בדירה יחד עם גופתה של בת זוגו. המשטרה מעריכה כי מתו לפני כיומיים, ככל הנראה בשל צריכת יתר של אלכוהול וסמים. הגופות נלקחו לנתיחה במכון לרפואה משפטית.

אביו חיים אוליאל הספיד: ״אין דבר קשה יותר מלאבד ילד. הוא היה אדם מדהים ומוסיקאי מהטובים שיש. אלוהים ישמור. דיברתי אתו ביום שני והכל היה בסדר. כנראה ביום שלישי לפנות בוקר קרה מה שקרה. הוא היה עם הבת זוג שלו. המשפחה שלה חיפשו אותה וכשהם הגיעו לדירה מצאו את שניהם״.

אחד השכנים של בני הזוג סיפר עליהם לכאן חדשות: "הוא היה בחור נחמד, נראה ילד טוב. עורך ויועץ מוסיקלי שמנגן בגיטרות. הייתי שומע משם מוסיקה בלילה. הוא היה מאוד מיסתורי. חי את חייו בשקט, בצד".

הוא סיפר שאת בת הזוג שנמצאה מתה השכנים לא הרבו לראות. "לדעתי היא גרה שם שנה מתחילת שנת הלימודים. הייתי רואה את הילד שלה ממתין כאן לאוטובוס ההסעות. אביו של הילד לקח אותו. היה קשה לראות את הילד עם הפנים האלה, כשהוא מבין שאמא שלו לא בין החיים. מדובר באישה שהייתה נחמדה מאוד, שקטה, לא בלטה במיוחד. היא הייתה עורכת דין. קשה לדעת מה הלך פה".