זירת הרצח
צילום: דוברות המשטרה

חשד לרצח במשפחה: בת 39 נדקרה למוות בג'דיידה מכר

המשטרה עצרה את בעלה, בן 45, בביתם של השניים, שם נקבע מותה של האישה. משטרת עכו פתחה בחקירה. שכנה וחברה של הנרצחת: היא לא סיפרה שהוא מרביץ לה
מיכל וסרמן
17 באוגוסט 2019
15:43
עודכן ב 17:14

חשד לרצח במשפחה: אמינה פרחאת יאסין, בת 39, נדקרה היום (שבת) למוות בג'דיידה מכר שבגליל המערבי, על פי החשד בידי בעלה בן ה־48. על פי גורמי הרפואה שהגיעו לזירה, מותה של האישה נקבע במקום – בביתה. למשפחה חמישה ילדים. 


המשטרה עצרה את החשוד בזירת הרצח, והוא הועבר להמשך חקירה בתחנת עכו. חוקרי מחלקת זיהוי פלילי פתחו בחקירה במקום, נסיבות האירוע נמצאות עדיין בבדיקה.


עאישה, שכנה וחברה של הנרצחת, מספרת: "היא הייתה אישה טובה. אישה סבלנית, אישה שאפשר להגיד שהיא לא מהאנשים האלה, מהדור הזה – אישה ממש טובה. היא רק מגדלת ילדים. הוא חרא של בן אדם. היא לא הייתה בקשר טוב עם ההורים שלה. היא לא רצתה לעזוב אותו, היא רצתה להישאר עם הילדים שלה. היא אמרה כמה פעמים 'מי יסבול אותי עם חמישה ילדים?".

בתוך כך, תושב בני ברק, בן 35, מואשם ברצח בנסיבות מחמירות של אימו לפני כשלושה שבועות. על פי כתב האישום, שהוגש לבית המשפט המחוזי בתל אביב, הנאשם התגורר עם הוריו באותה דירה, למעט פרק זמן של שלושה שבועות בחודש שקדם לרצח. כשבוע לאחר שחזר לדירת הוריו, החליט לרצוח את אמו ולצורך כך דקר אותה 14 פעמים בסכין באורך 18 סנטימטרים. הפרקליטות ביקשה לעצור את הנאשם, שזהותו בשלב זה אסורה לפרסום, עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.