חשד להתעללות בילדה בלוד 13.08.19

ההתעללות בבת ה-7 בלוד: בן הזוג של האם מאשים את האב הביולוגי

על אף שהחשוד טען בחקירתו כי אין לו קשר להתעללות בילדה, במשטרה טוענים שיש בידיהם עדויות חדשות שמפלילות אותו. מעצרו ומעצר האם הוארך
הדס גרינברג
18 באוגוסט 2019
22:35

בן זוגה של האם מלוד, החשוד בהתעללות בבתה בת ה-7, טען בחקירתו השנייה שהילדה הגיעה במצב הקשה שבו נמצאה על ידי השוטרים כבר לפני 4 חודשים מבית אביה הביולוגי מבית לחם. מעבר לכך, החשוד הכחיש כל קשר להתעללות ולמצבה של הילדה. כך פורסם היום (ראשון) בחדשות הערב בכאן 11.


על אף ההכחשות מצד החשוד, במשטרה טוענים שיש בידיהם עדויות חדשות שמפלילות אותו בהתעללות. כמו כן, בימים האחרונים הילדה נחקרה לראשונה אצל חוקרת ילדים, ומסמכים רפואיים חדשים בעניינה מחזקים את החשד שמדובר בהתעללות והזנחה ארוכת טווח.

היום האריך בית משפט השלום בראשון לציון את מעצר החשוד ואם הילדה עד ליום חמישי. במהלך הדיון אמר השופט אייל כהן כי "יש חשד מאוד מוצק להתעללות והזנחה. הפרקליטות כבר נכנסה לתמונה". הארכת המעצר התקבלה בהסכמת הסנגורים של בני הזוג.

השופט אמר בדיון כי "התיק הזה מצריך פעולות חקירה רבות, זה לא תיק של גבר שנתן סטירה לאשתו. התיעוד הרפואי הקיים מתיישר עם התעללות והזנחה". בהחלטתו הוסיף: "קיים מסמך רפואי המלמד על חשד ממשי לביצוע התעללות והזנחה גם יחד. לא מצאתי כל טעם לערוך אבחנה כלשהי בין החשודים בכל הנוגע לעוצמת החשד".