אילוסטרציה
צילום: פלאש 90

חשד: רופא בוולפסון אנס תיירת שהגיעה להתנדב

מעצר החשוד הוארך ב-4 ימים, המשטרה: היא הייתה לבדה ובטחה רק בו. השופט אמר בדיון הארכת המעצר: יחסים מורכבים אך יש יסוד לחשדות
דניאל אלעזר
22 באוגוסט 2019
14:07
עודכן ב 14:39

רופא חשוד שאנס תיירת שהגיעה לישראל כמתנדבת: אתמול (רביעי) עצרה המשטרה גבר שעבד בבית החולים וולפסון בחולון, בחשד שאנס אישה שהתנדבה בבית החולים. המעשה בוצע על פי החשד בחודש ינואר השנה, החשוד נעצר אתמול ובית המשפט האריך את מעצרו בארבעה ימים.

בזמן האירוע החשוד עבד כרופא בבית החולים וולפסון, והתיירת התנדבה בבית החולים. שם, על פי החשד, הגבר אנס אותה וביצע בה מעשים מגונים. גם אחרי שעזב את בית החולים, עולה מפרטי המקרה, הוא המשיך להתקשר אליה ולשלוח לה הודעות מיניות.

המתלוננת פגשה לראשונה את החשוד בקליניקה הפרטית שלו בירושלים בדצמבר 2018, שם על פי החשד הוא נגע בה ונישק אותה. עוד אמר הטוען המשטרתי בדיון הארכת המעצר כי המתלוננת הייתה לבדה בארץ והחשוד היה האדם היחיד שיכלה לבטוח בו. לאחר אותו אירוע אונס לכאורה המשיכה להתקיים מערכת יחסים בין השניים, כשהחשוד שולח לה הודעות והמתלוננת מצידה טענה שזה מטריד אותה.

החשוד מכחיש את החשדות נגדו, ובין השניים נערך עימות. השופט דניאל בארי אמר במהלך הדיון כי ״אין ספק כי מערכת היחסים בפרטי התלונה הם מורכבים, אמנם נוכח גרסת המתלוננת יש יסוד לחשדות נגד המשיב. עם זאת ישנם סימני שאלה רבים שעולים מגרסתה ומן העימות שהתקיים בין הצדדים".

תגובת בית החולים וולפסון: "ככל שנמסר לנו היום על ידי הגורמים המוסמכים, החשדות החמורים הם נגד רופא שאינו מועסק בבית החולים מחודש יוני 2019. אנו סומכים על רשויות החוק והאכיפה שיפעלו במהירות לחקר האמת ומיצוי הדין".