סקרלט ג'והנסון
צילום: אי-פי

פורבס: סקרלט ג'והנסון היא השחקנית המרוויחה ביותר

בפעם השנייה ברציפות מובילה השחקנית היהודיה-אמריקנית את דירוג השחקניות בעלות השכר הגבוה ביותר לשנה החולפת, עם שכר של 56 מיליון דולר. אחרי שהופיעה בה בשנה שעברה, גל גדות נעדרת מהרשימה הנוכחית
מערכת כאן חדשות
25 באוגוסט 2019
10:45

סקרלט ג'והנסון היא השחקנית שהרוויחה הכי הרבה כסף בשנה החולפת. כך על פי דירוג המגזין הכלכלי "פורבס" שפורסם אתמול (שבת). ג'והנסון, שבאפריל האחרון יצא סרטה "הנוקמים: סוף המשחק", הרוויחה 56 מיליון דולר בין 1 ביוני 2018 ל-1 ביוני 2019.

ג'והנסון בת ה-34 ניצבת בראש הרשימה זו השנה השנייה ברציפות. על פי הערכות המגזין, ג'והנסון הרוויחה סכום של 35 מיליון דולר על תפקידה כגיבורת העל "האלמנה השחורה" בסרט "הנוקמים: סוף המשחק", שרק בחודש שעבר זכה בתואר סרט הקולנוע הרווחי ביותר בכל הזמנים.

כוכבת סדרת הטלוויזיה "משפחה מודרנית", סופיה ורגארה, הגיעה אל המקום השני בטבלה עם הכנסה של 44.1 מיליון דולר. אל המקום השלישי הגיעה ריס ווית'רספון עם הכנסה של 35 מיליון דולר, מקום אחד מעל שותפתה לסדרת הטלוויזיה "שקרים קטנים גדולים" ניקול קידמן שהרוויחה השנה 34 מיליון דולר.

מחוץ לרשימה נמצאת הפעם השחקנית הישראלית גל גדות, שבשנה שעברה דורגה בה במקום העשירי עם הכנסה של 10 מיליון דולר. לעומתה נכנסה השנה בפעם הראשונה לרשימה כוכבת סדרת הדרמה "סיפורה של שפחה", אליזבת מוס, שהגיעה אל המקום השביעי עם הכנסה של 24 מיליון דולר. גם כוכבת "היו זמנים בהוליווד", מרגו רובי האוסטרלית, נכנסה לרשימה לראשונה, הישר אל המקום השמיני עם הכנסה של 23.5 מיליון דולר.

אולם פער השכר בין השחקניות לעמיתיהן הגברים נותר בעינו. עשר השחקניות בעלות השכר הגבוה ביותר בעולם הרוויחו סך כולל של 314.6 מיליון דולר, מאות מיליוני דולרים פחות מעשרת השחקנים המובילים, שהרוויחו יחד השנה 588.3 מיליון דולר. לשם השוואה, בראש רשימת השחקנים המרוויחים ביותר שפרסם המגזין רק בשבוע שעבר, עומד השחקן דוויין ג'ונסון ("דה רוק") שהרוויח בשנה החולפת לא פחות מ-89.4 מיליון דולר.