מירי רגב
צילום: דוד כהן, פלאש 90

רגב: למה הנייד של גנץ מעניין כל כך את איראנים?

שרת התרבות והספורט התייחסה למשבר בכחול לבן: "הם לא מצליחים לנהל מפלגה, אז מדינה הם ינהלו?". על יו"ר ישראל ביתנו - "לא מאמינה למילה שלו"
ירון דקל ועמית סגל
29 באוגוסט 2019
09:10

שר התרבות והספורט מירי רגב קראה הבוקר (חמישי) ליו"ר כחול לבן בני גנץ לחשוף את תכולת הטלפון הנייד שלו: "מעניין מה יש שם שמעניין כל כך את האיראנים והרוסים?". בריאיון לירון דקל ועמית סגל בכאן רשת ב התייחסה השרה למשבר בכחול לבן ואמרה כי "הם לא מסוגלים לנהל מפלגה, אז מדינה הם ינהלו?". 

האזינו לריאיון המלא עם השרה מירי רגב: 

רגב התייחסה להתקפות של יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן על הליכוד וראש הממשלה בנימין נתניהו: "אני לא מאמינה למילה שלו". לטענתה, ליברמן מבין כי הוא מאבד מנדטים לטובת הליכוד בעקבות הסכם העודפים שחתם עם כחול לבן. "הוא שיקר לבוחרים שלו, אני מקווה שהוא לא יהיה חלק מהממשלה הבאה".

בחירות 2019 – בואו להכיר את המפלגות, המועמדים וכמה עובדות שלא ידעתם

השרה הביעה תמיכה במגעים בין הליכוד ליו"ר זהות משה פייגלין. לפי הפרסומים נתניהו הציע לפייגלין לפרוש מהמרוץ ולא להתמודד בבחירות הקרובות, ובתמורה ימנה אותו בממשלה שתוקם לשר כלכלי בכיר. "טוב עשה ראש הממשלה כשנפגש עם פייגלין", אמרה רגב.  "אני חושבת שהוא מספיק נבון כדי להבין שהפיצולים שלו ושל עוצמה יהודית מסכנים את הימין".