משה יעלון

יעלון על ההסכם בין רה"מ לפייגלין: "נתניהו מוכר את המדינה לקיצונים"

"מנהיגי הליכוד לדורותיהם מתהפכים בקבריהם": הוסיף ח"כ, מבכירי כחול לבן. על האיומים על חייו של העיתונאי גיא פלג האשים יעלון כי נתניהו "עושה ארדואניזציה"
ירון דקל
30 באוגוסט 2019
21:07

מספר שלוש בכחול לבן ח"כ משה יעלון התייחס הערב (שישי) להסכם בין ראש הממשלה בנימין נתניהו ליו"ר זהות משה פייגלין. "נתניהו מוכר את המדינה לקיצונים. מנהיגי הליכוד לדורותיהם מתהפכים בקבריהם. הוא מוכר הכל כדי להינצל מספסל הנאשמים", אמר בריאיון לירון דקל ב"השבוע" בכאן 11.

יעלון דיבר גם על האיומים על חייו של עיתונאי חדשות 12 גיא פלג, בעקבותיהם הוצמדה לו אבטחה: "הגענו לטורקיה כבר. שמים ארבעה עיתונאים שמגדירים אותם כשמאלנים והוא מסתער אישית על גיא פלג כמו שהוא מסתער על שי ניצן. נתניהו עושה ארדואניזציה", אמר.

בחירות 2019 – בואו להכיר את המפלגות, המועמדים וכמה עובדות שלא ידעתם

חבר הכנסת מכחול לבן, שכיהן כשר ביטחון בממשלתו של נתניהו, אמר בנושא המתיחות בדרום כי "מדינה שלא מכבדת את הריבונות שלה, למה שהאויב יכבד? על העפיפונים שיורים אמרו 'זאת רק שריפה'. נוכח הבחירות נתניהו לא רוצה הסלמה - הוא סחיט".

חבר הכנסת ציין כי ראש הממשלה הסיר את העמימות מעל המבצעים הצבאים באדמות זרות בגלל הבחירות. יעלון תהה: "מה זה נותן לביטחון שאתה אומר מה עשית? הוא מקריב אינטרסים ביטחוניים לטובת הצלתו".