צילום אילוסטרציה: Adrian Thompson, Pixabay

החשד לאונס בכרתים: "זו עלילה, לא התנפלו בסמטה חשוכה"

עורכת הדין של שני הישראלים שנעצרו אמרה לכאן חדשות: אלה בחורים רציניים. מחר יובאו השניים לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט מקומי
ורד פלמן
02 בספטמבר 2019
08:28

עורכת הדין של שני הישראלים החשודים באונס ובניסיון אונס של תיירת גרמנייה בכרתים, אמרה הבוקר (שני) לכאן חדשות כי מדובר ב"עלילה". "מדובר בבחורים רציניים", אמרה גילה ליבר גולן. "הם לא התנפלו עליה בסמטה חשוכה. אין שום קשר בין הסיפור של אייה נאפה לסיפור הזה".

עורכת הדין הוסיפה כי "יש לנו ראיות אובייקטיביות לכך שהחשדות הם חסרי בסיס והכול יתברר מחר בבית המשפט". מחר יובאו השניים, בני 29 ו-35, לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט מקומי.

אתמול פורסם כי משטרת יוון עצרה שני ישראלים בחשד לביצוע המעשים. מעצרם של החשודים, הגיע בעקבות תלונה של הצעירה, בת 19. המתלוננת סיפרה שהכירה אותם קודם לכן והסכימה לבקשתם להגיע לחדר השייך להם, ושם, על פי החשד, נאנסה. במשרד החוץ אומרים כי מעצר השניים מוכר להם, אך לא מרחיבים מעבר לכך.

מעצר זה מגיע כחודשיים לאחר ששוחררו ממעצר בקפריסין הנערים שנחשדו באונס התיירת הבריטית. המתלוננת הואשמה בהגשת תלונת שווא, אולם לאחר מעצרה היא טענה שהמשטרה המקומית חילצה ממנה בכוח הודאה, תוך הפעלת לחץ פסול.