בניין בית המשפט בהרקליון

גורם משטרתי ביוון: החשודים הישראלים עלולים להישאר במעצר ממושך

הבדיקות הגופניות של המתלוננת הגרמנייה נגד שני הישראלים בכרתים נשלחו לאתונה. קבלת התוצאות עשויה להיערך גם שבועות. חקירת המשטרה מתמקדת בעדויות של הצדדים. המשטרה מנסה לבצע פעולות כדי לקבוע את מהימנותן של העדויות
ורד פלמן
02 בספטמבר 2019
22:14

הבדיקות הגופניות של המתלוננת הגרמנייה נגד שני הישראלים בכרתים נשלחו לבירת יוון אתונה, ולדברי גורם משטרתי, קבלת התוצאות עשויה להיערך גם שבועות - דבר שיוביל למעצר ממושך של החשודים. כך דיווחה הערב (שני) שליחת כאן חדשות ליוון ורד פלמן בחדשות הערב בכאן 11.


חקירת המשטרה מתמקדת בעדויות של הצדדים. המשטרה מנסה לבצע פעולות כדי לקבוע את מהימנותן. מחר יובאו החשודים, בני 29 ו-35, לדיון בהארכת מעצרם.

הבוקר אמרה לכאן חדשות עורכת הדין של שני הישראלים החשודים באונס ובניסיון אונס כי מדובר ב"עלילה". "מדובר בבחורים רציניים", אמרה גילה ליבר גולן. "הם לא התנפלו עליה בסמטה חשוכה. אין שום קשר בין הסיפור של אייה נאפה לסיפור הזה". עורכת הדין הוסיפה כי "יש ראיות אובייקטיביות לכך שהחשדות הם חסרי בסיס והכול יתברר מחר בבית המשפט".

אתמול פורסם כי משטרת יוון עצרה שני ישראלים בחשד לביצוע המעשים. מעצרם של החשודים, הגיע בעקבות תלונה של הצעירה, בת 19. המתלוננת סיפרה שהכירה אותם קודם לכן והסכימה לבקשתם להגיע לחדר השייך להם, ושם, על פי החשד, נאנסה. במשרד החוץ אמרו כי מעצר השניים מוכר להם, אך לא הרחיבו מעבר לכך.