זירת האירוע ביבנה
צילום: איחוד הצלה

מות בן ה-10 | אמו של הילד המוזכר במכתב: ״קרתה טעות, בני לא קשור לזה״

האם אמרה לכאן חדשות כי "קרתה טעות גדולה, עד שלא יהיו לי את כל התשובות אני לא רוצה לדבר עד זה". היא הוסיפה שברגע שתסתיים חקירה המשטרה היא תגיב, והדגישה: "יש לי הרבה מה לומר"
הדס גרינברג
05 בספטמבר 2019
21:14

אמו של הילד שהוזכר במכתב שהשאיר בן ה-10 שנפל למוות מביתו בקומה השישית ביבנה, אמרה היום (חמישי) לכאן חדשות שבנה אינו קשור למקרה. לדבריה, "קרתה טעות גדולה, הילד שלי בכלל לא קשור לזה. עד שלא יהיו לי את כל התשובות אני לא רוצה לדבר עד זה". היא הוסיפה כי "ברגע שיתבהרו ויגיעו למה שיגיעו בחקירת משטרה אז אני אדבר - ויש לי הרבה מה לומר״. 


אתמול אמר גורם המקורב למשפחתו של הילד בן ה-10 שבבניין נמצא מכתב שהותיר אחריו הילד, ובו הוא הביע מצוקה חברתית. היום פורסם כי במכתבו כתב משפט אחד, ציין שם של ילד והביע כלפיו כעס. גורמים בבית ספרו של הילד סיפרו כי אותו ילד המוזכר במכתב נהג להתעלל בו חברתית ואף פיזית. לפי העדויות, הילד הציק לו וקילל אותו כל הזמן, קרא לו 'חלש' ו-'קטן'. לדברי הגורם, "כולם ידעו על הבעיה. תמוה שהמנהלת אמרה שלא היה כלום". 

אין חשד לפלילים, או חשד לרשלנות מצד ההורים. לצד זאת, חקירת המשטרה נמשכת, ומשרד החינוך גם יחל בקרוב בבדיקת נסיבות מותו של הילד. ההורים והעדים למקרה כבר תוחקרו.

אתמול נקבע מותו של הילד בבית החולים קפלן ברחובות, לאחר שהובהל לשם במצב אנוש. מחקירת ההורים עלה כי הם לא היו בבית בעת המקרה. שכן מבניין סמוך סיפר לכאן חדשות שראה את הילד מטפס על המעקה ונופל.

תגיות:
יבנה