בית הספר ביבנה שבו למד הילד בן ה-10 שנפל אל מותו

מות בן ה-10 | אב הילד המוזכר במכתב: "הדברים לחלוטין לא נכונים"

לפי אביו של הילד, שיש עדויות לכך שהתעלל בילד בן ה-10 שנפל אל מותו ביבנה, גם המשטרה אומרת כי אין כל מכתב שבו השם של בנו מוזכר
שרון עידן
06 בספטמבר 2019
18:38

בהמשך לחשד להתאבדותו של הילד בן ה-10 ביבנה, ולפרסום אמש (חמישי) בכאן חדשות, היום מגיבים הוריו של הילד המואשם בחרם ואומרים כי הדברים לחלוטין אינם נכונים. בשיחה עם כאן חדשות אומר אביו של הילד כי אין כל מכתב שבו מצוין השם של בנו, והוא הבין את הדברים גם מהמשטרה החוקרת את האירוע.

לדברי האב, בנו נקלע לוויכוח חד פעמי עם הילד, שלפי החשד התאבד, והוויכוח כלל דחיפות הדדיות ונמשך פחות מדקה. בין שני הילדים מעולם לא היה קשר, מלבד היותם באותה כיתה.


עוד אמר האב כי כתוצאה מהאירוע, בנו עזב את הבית עד להודעה חדשה וגר אצל קרובת משפחה. המשפחה אף החליטה לעזוב את העיר יבנה כתוצאה מהמקרה, שלטענתם הולבש על בנם - למרות שלא עשה דבר שעלול היה לגרום למותו של חברו לכיתה.

בתשובה לשאלת כאן חדשות אם היו בעבר מקרים אחרים של אלימות שנקשרו עם בנם, השיב האב: ״אין ילד שלא היה מעורב במקרים של מריבות ואלימות. אין אף הורה שיכול לשבת בסלון ולומר זאת. היו דברים כמו שיש אצל כל ילד כולל מריבות״.

אתמול אמרה לכאן חדשות אמו של הילד שהוזכר במכתב שהשאיר בן ה-10 שנפל למוות, כי בנה אינו קשור למקרה. לדבריה, "קרתה טעות גדולה, הילד שלי בכלל לא קשור לזה. עד שלא יהיו לי את כל התשובות אני לא רוצה לדבר עד זה". היא הוסיפה כי "ברגע שיתבהרו ויגיעו למה שיגיעו בחקירת משטרה אז אני אדבר - ויש לי הרבה מה לומר״.

כפי שפורסם אתמול, במכתב כתב הילד שנפל אל מותו משפט אחד, וציין שם של ילד והביע כלפיו כעס. גורמים בבית ספרו של הילד סיפרו כי אותו ילד המוזכר במכתב נהג להתעלל בו חברתית ואף פיזית. לפי העדויות, הילד הציק לו וקילל אותו כל הזמן, קרא לו "חלש" ו-"קטן". לדברי הגורם, "כולם ידעו על הבעיה. תמוה שהמנהלת אמרה שלא היה כלום".