תיעוד תקיפת אוהד ביתר על ידי אוהדי הפועל ת"א

אוהד בית"ר ירושלים שהותקף: "ראיתי רק שנאה בעיניים"

הנער שהותקף ונפצע קשה בידי קבוצה של אוהדי הפועל תל אביב אתמול שיחזר: "ראיתי לפחות 40-30 אנשים עם רעל בעיניים"
עופר חלפון
08 בספטמבר 2019
15:33

אוהד בית"ר ירושלים שהותקף אתמול בידי קבוצה של אוהדי הפועל תל אביב, שחזר היום (ראשון) את האירוע ואמר כי "ראיתי שאין שם אווירת צחוק ורק שנאה בעיניים". הוא סיפר על השתלשלות האירועים: "הסתכלתי סביב וראיתי לפחות 40-30 אנשים עם רעל בעיניים. הייתי חייב לנסות לברוח, ואז רוכב אופנוע שנבהל פגע בי ונפלתי". לדבריו לאחר שנפל החלו להתנפל עליו ולהכות אותו.


במהלך התקיפה אוהדי הפועל תל אביב הטיחו את ראשו של אוהד הקבוצה היריבה בחלון ראווה של חנות סמוכה. הפצוע פונה לקבלת טיפול בבית חולים. כמה מהמעורבים באירוע נעצרו והחקירה נמשכת.  

מקבוצת בית"ר ירושלים נמסר בתגובה לאירוע: "אירוע קשה מאוד שאסור שיקרה במגרש או מחוצה לו. המחשבה שאדם שצועק בשטח ציבורי קריאת עידוד דוגמת ׳יאללה בית״ר׳ הובילה אמש ללינץ׳ של עשרות אוהדי הפועל תל אביב, שהיו בכנס אוהדי האולטראס צריכה לזעזע כל אוהד ספורט. צריכה לזעזע כל אדם חפץ חיים".

קבוצת הפועל תל אביב הגיבה לאירוע גם. בהודעה נמסר כי "מדובר על אירוע אלימות אותו יש להוקיע מן השורש. עם זאת, נדהמנו מתגובת מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים אשר ללא בדיקת רכיבי האירוע או זהות משתתפיו קובע באופן שאינו משתמע לשתי פנים את הקשר הישיר בין מבצעי האירוע האלים לבין מועדון הכדורגל של הפועל תל אביב".