מיקי זוהר, לייב עם אורית נבון

ח"כ זוהר: "לעולם לא נבגוד בנתניהו - יש אצלנו דרך"

נתניהו? עושים לו רדיפה פוליטית • עודה? פחדן קטן • שפיר? תשב כמו גדולה עם ליברמן • צפו בלייב עם אורית נבון בפייסבוק של כאן חדשות
לייב עם אורית נבון
12 בספטמבר 2019
14:12
עודכן ב 14:56

חבר הכנסת מיקי זוהר מהליכוד הגיע היום (חמישי) לריאיון בלייב עם אורית נבון בפייסבוק של כאן חדשות. "בכחול לבן משקרים כשאומרים שלא יישבו עם הרשימה הערבית", אמר זוהר והוסיף כי "הם הכניסו את עצמם למלכוד כשאמרו שלא יישבו עם נתניהו". זוהר הבהיר - "אנחנו לעולם לא נבגוד בנתניהו כי יש אצלנו דרך" והדגיש כי "בחירות חדשות לא יהיו".

לריאיון בלייב עם אורית נבון בפייסבוק של כאן חדשות

באשר לעניין חוק החסינות אמר כי החוק לא נועד לעזור לנתניהו, אלא נועד לעזור לחברי הכנסת. זוהר הוסיף "אנחנו רוצים לחוקק את פסקת ההתגברות, כל גורמי האכיפה באמוק". לדבריו הוא ניהל שיחות עם נתניהו, בהן ביקש מזוהר לבלום את החוק. "הוא אמר לי אני לא מעונין בזה, אני בטוח בחפותי ואני אוכיח אותה".

"אני רואה את הלחץ שמפעילים על היועמ"ש, סגרו אותו בפינה שהוא לא יוכל לצאת ממנה" אמר זוהר. הוא הוסיף כי אם זה היה תלוי בו – היה מעניק חסינות לראש הממשלה, אולם הוא אינו מעוניין בה.

זוהר התייחס לתקרית שאירעה אתמול בהצבעה על חוק המצלמות בכנסת במהלכה צילם חבר הכנסת מהרשימה המשותפת איימן עודה את ראש הממשלה נתניהו בטלפון הסלולרי שלו. "הייתה סיטואציה בלתי נסבלת, מאוד לא מקובלת. הייתי בטוח שהמאבטחים ירוצו לעודה ויעיפו אותו מנתניהו, אבל הם לא עשו ולכן אני עשיתי את זה", אמר זוהר. על חבר הכנסת עודה אמר: "איימן עודה מצטייר כלוחם גדול, אבל הוא פחדן קטן. הוא לקח את הטלפון שלו והתריס נגד ראש הממשלה, וזה דבר שאני לא אתן שיקרה, איימן עודה לא ישפיל את ראש הממשלה".

"סתיו שפיר תשב כמו גדולה עם ליברמן" טען זוהר והוסיף "הוא חתם עם גנץ ולפיד על הסכם עודפים, יש חמור מזה? זה בעצם הגדלת גוש השמאל".