חפש
Languages
אחוזת הייקלר
צילום: אי-אף-פי

הדרמה המשפחתית של יורשי "אחוזת דאונטון"

צרות של עשירים: אחרי שהסתכסכו עם אמם החורגת, ילדיו של הארל השמיני של קרנרבון נאלצו לעזוב את האחוזה. לאחרונה הוערך שווי האחוזה ביותר מ-170 מיליון דולר
מערכת כאן חדשות
15 בספטמבר 2019
16:53

מסתבר שבין קירותיה של אחת האחוזות המפורסמות בעולם, הדרמה מתרחשת גם במציאות. עיתון הסאן הבריטי דיווח היום (ראשון) על סכסוך מר שהתגלע בין אשתו השנייה של הארל השמיני של קרנרבון - ג'ורג' הרברט, המתגורר בטירת הייקלר, לבין ילדיו מנישואיו הראשונים. על פי הדיווח, ליידי פיונה הורתה לילדיה החורגים - ליידי סירשה ולורד פורצ'סטר - לעזוב את הטירה ששימשה לצילומי הסדרה המפורסמת "אחוזת דאונטון", לאלתר.

גורם המקורב למשפחה סיפר לעיתון כי הליידי והלורד ניתקו את הקשר עם אמם החורגת ובעקבות עזיבתם את בית המשפחה, מערכת היחסים עם אביהם הפכה למתוחה ביותר. הליידי בת ה-28 ואחיה בן ה-27 התגוררו במבני קוטג' הממוקמים בשטח האחוזה המתפרסת על פני 5,000 דונם. לאחרונה הוערך שווי האחוזה ביותר מ-170 מיליון דולר.

טירת הייקלר, שנבנתה במאה ה-17, ממוקמת במחוז המפשייר, ושימשה לצילומי החוץ של סדרת הטלוויזיה "אחוזת דאונטון" ולמרבית צילומי הפנים של הסדרה. הסדרה זכתה ב-15 פרסי אמי ובפרס גלובוס הזהב למיני-סדרה הטובה ביותר. ארבע שנים לאחר שירדה מהאוויר, לאחרונה זכתה הסדרה גם לסרט קולנוע שעלה לאקרנים בארץ ובעולם בסוף השבוע האחרון.