יו"ר כחול לבן בני גנץ
הדס פרוש, פלאש 90

גנץ על פרסום כאן חדשות: אין החלטה לקחת קולות מהעבודה-גשר

יו"ר כחול לבן התייחס לפרסום בכאן חדשות לפיו מפלגתו "תמחק" את העבודה. גנץ התייחס גם לטענות כי אין לו ניסיון בזירה הפוליטית ואמר: "נקודת הפתיחה שלי בהשוואה לנתניהו – בסדרי גודל מעל מה שהיה"
הבוקר הזה
16 בספטמבר 2019
08:00

יממה לבחירות: יו"ר כחול לבן בני גנץ התייחס הבוקר (שני) לפרסום בכאן חדשות, לפיו מפלגתו רוצה "למחוק" את מפלגת העבודה-גשר ואמר כי אין החלטה למשוך מהם קולות. "יש החלטה להיות המפלגה הכי גדולה", אמר בריאיון לאריה גולן ב"הבוקר הזה" בכאן רשת ב. גנץ ציין כי הוא מאמין שהם יעברו את אחוז החסימה.

יו"ר כחול לבן הבהיר כי יקבל את תוצאות הבחירות בכל מקרה. "נפעל על פי החוקים והכלים שעומדים לרשותנו", אמר בריאיון לאריה גולן ב"הבוקר הזה" בכאן רשת ב. 

האזינו לריאיון המלא עם בני גנץ

גנץ התייחס גם לטענות כי אין לו ניסיון בזירה הפוליטית ואמר: "נקודת הפתיחה שלי בהשוואה לנתניהו – בסדרי גודל מעל מה שהיה". לדברי גנץ, בתוך תשעה חודשים הפך את המציאות הפוליטית בישראל. "הצבתי אלטרנטיבה שלטונית, כנראה שאני יכול ללמד כמה אנשים איך עושים את זה ועושים את זה בדרך ישרה", אמר. 

בחירות 2019 – בואו להכיר את המפלגות, המועמדים וכמה עובדות שלא ידעתם

על היחסים הטובים של ראש הממשלה בנימין נתניהו עם מנהיגי ארה"ב ורוסיה אמר כי "הוא לא מגיע לטראמפ ולפוטין בגלל שהוא בנימין נתניהו, הוא מגיע אליהם כי יש להם אינטרס במזרח התיכון ואינטרסים סביב מדינת ישראל".

על הטענה כי הוא מתכוון "למחוק" את המחנה הדמוקרטי והעבודה-גשר מהמפה הפוליטית אמר: "אין החלטה למשוך מהם קולות, יש החלטה להיות המפלגה הכי גדולה. באופן טבעי בתוך המחנה יש לנו כוח כבידה פוליטי משלנו ואנשים באים אלינו. הגיוני ונכון. אני מאמין שהם יעברו את אחוז החסימה וייכנסו לכנסת".