חפש
Languages
צילום: איי-טי-וי, אי-פי

שינייד או'קונור: "פרינס ניסה להכות אותי"

בריאיון לטלוויזיה הבריטית טענה כי הזמרת כי המוזיקאי המפורסם שהיה אחראי על להיטה הגדול ביותר תקף אותה בפעם היחידה בה נפגשו
מערכת כאן חדשות
16 בספטמבר 2019
15:57

הזמת האירית שינייד או'קונור טוענת כי המוזיקאי האמריקני פרינס תקף אותה פעם אחת ורדף אחריה במאליבו שבלוס אנג'לס. את הדברים אמרה הבוקר (שני) בריאיון לתוכנית הטלוויזיה "בוקר טוב בריטניה" בערוץ ITV.

או'קונור בת ה-52 התפרסמה בשנת 1990, אז יצא הסינגל שהקליטה Nothing Compares 2 U. את השיר, שהפך ללהיט בכל העולם, כתב והלחין פרינס. בריאיון נשאלה או'קונור האם זכתה להיפגש עם יוצר השיר ולהפתעת המראיינים סיפרה על המפגש היחיד של השניים, שלא התפתח כמתוכנן.

צפו בביצוע של שינייד או'קונור לשיר Nothing Compares 2 U מתוך "בוקר טוב בריטניה"

"נפגשנו פעם אחת אבל לא הסתדרנו", אמרה או'קונור. "זו הייתה חוויה מאוד מפחידה, הוא הזמין אותי לביתו ערב אחד ובתמימותי הגעתי לשם לבד". לדבריה "זומנה" על ידי המוזיקאי כיוון שלא אהב את העובדה שנהגה לקלל בריאיונות, "וכמובן שהאירים מרבים לקלל" סיפרה.

או'קונור המשיכה וסיפרה על העימות שהתפתח בין השניים: "אמרתי לו לאן הוא יכול ללכת מצדי, ואז הוא התחיל לרדוף אחריי. ברחתי מהבית שלו, הוא נסע אחרי במכונית שלו. ירקתי עליו והוא ניסה להכות אותי". לטענתה האירוע הסתיים כשהצליחה להימלט ולצלצל בפעמון של בית סמוך.

או'קונור מייחסת את ההתנהגות שחוותה, לכאורה, לעובדה שהיה מכור לסמים קשים. לדבריה פרינס התנהג באלימות גם כלפי נשים אחרות. פרינס הלך לעולמו באפריל 2016 כתוצאה ממנת יתר של משכך כאבים. הזמרת שהודיעה באוקטובר שעבר כי המירה את דתה לאסלאם, פתחה את הריאיון עם להיטה הגדול כשהיא לבושה בחיג'אב.

תגיות:
מוזיקה