חפש
Languages
קאסט הסדרה "הצלצול הגואל"
צילום: אן-בי-סי

אחרי 26 שנה: "הצלצול הגואל" חוזרת למסך

הסדרה צפויה לעלות בשירות הסטרימינג החדש של ערוץ NBC ואולפני יוניברסל, באפריל של השנה הבאה. כוכבי הסדרה המקורית מריו לופז ואליזבת ברקלי אישרו את השתתפותם
מערכת כאן חדשות
17 בספטמבר 2019
18:17

26 שנה מאז שירדה מהמסכים, תוכנית הטלוויזיה "הצלצול הגואל" חוזרת אל המסך. כך דיווח היום (שלישי) עיתון "ההוליווד ריפורטר". על פי הדיווח, סדרת ההמשך המתוכננת תעלה אל שירות הסטרימינג החדש של חברת NBCUniversal שיעלה לאוויר באפריל 2020.

שכחתם את אות הפתיחה של התוכנית? הנה הזדמנות להיזכר בו

שניים מצוות שחקני הסדרה המקורית - מריו לופז ואליזבת ברקלי - אישרו בה את השתתפותם. השניים יגלמו את דמויותיהם הפעם כהורים. גורמים המעורבים בהפקת הסדרה סיפרו לעיתון כי מתקיים משא ומתן עם חברי צוות נוספים בסדרה, בראשם מארק-פול גוסלאר שגילם את זאק מוריס, הדמות הראשית בסדרה המיתולוגית.

"הצלצול הגואל", שודרה במשך ארבע עונות בארצות הברית ברשת NBC, בשנים 1989 עד 1993. בהמשך היא שודרה גם בישראל בערוץ הילדים. הסדרה הקומית התמקדה בשישה תלמידי "תיכון בייסייד" הבדיוני בקליפורניה. בדומה לסדרות נוער אחרות, גיבורי הסדרה התמודדו עם מגוון נושאים כמו אהבה, התבגרות, אלימות ואפילו שימוש בסמים.

כך נראה האיחוד שקיים צוות שחקני הסדרה, בתוכנית של ג'ימי פאלון בשנת 2015

חזרת הסדרה אל המסכים מצטרפת לגל חידושי סדרות הניינטיז בשנים האחרונות. בחודש שעבר חזרה אל המסכים סדרת ההמשך לדרמת הנעורים המיתולוגית בוורלי הילס 90210. בשנת 2017 חזרה סדרת המתח "טווין פיקס" לעונה שלישית. בשנת 2016 חזרה גם סדרת המתח "תיקים באפילה" לשתי עונות נוספות.

תגיות:
טלוויזיה