כרמל מעודה
מתוך הפייסבוק

הפרקליטות הזהירה את סניגורה של כרמל מעודה מפני איומים על חייה

פרסום ראשון: הפרקליטות הבהירה לו כי הורי הפעוטות שבהן טיפלה מעודה יודעים היכן היא שוהה במעצר בית. בעקבות כך, קרובת משפחתה של מעודה לא מוכנה שכרמל תהיה אצלה. כרגע אין למשפחה תחליף והיא אינה צפויה להשתחרר מחר
הדס גרינברג
19 בספטמבר 2019
21:37
עודכן ב 22:21

פרסום ראשון: פרקליטות המדינה הזהירה היום (חמישי) את פרקליטה של המטפלת כרמל מעודה מפני איומים על חייה והבהירה לו כי הורי הפעוטות, שבהן טיפלה מעודה יודעים היכן היא תשהה במעצר בית. בעקבות הפרסום, קרובת משפחתה של מעודה התחרטה ולא מוכנה שכרמל תהיה אצלה. כרגע אין למשפחה תחליף ומעודה לא צפויה להשתחרר מחר. מוקדם יותר הערב הפגינו עשרות בני אדם מול בית משפחת מעודה בראש העין, בעקבות החלטת בית המשפט העליון לשחררה למעצר בית.


עורך הדין המייצג את המטפלת המואשמת בהתעללות בתינוקות ופעוטות, אפרים דמרי, אמר לכאן חדשות כי "לא צריך לשפוט את מרשתי מחוץ לכותלי בית המשפט. יש משטרה, והיא זאת שתעשה את עבודתה". המידע על האיומים הגיע גם למעודה ולבני משפחתה. 

נגד מעודה הוצא צו עיכוב יציאה מארץ והיא נדרשה להפקיד את דרכונה. בדיון שנערך בבית המשפט ביום שני טען עורך דינה אפרים דמרי כי "יש חשש שתפגע בעצמה במעצר". על בקשתה של המטפלת להשתחרר למעצר בית הוסיף דמרי: "מדובר בעבירות שאינן מחייבות מעצר מאחורי סורג ובריח".

מעודה בת ה-25 נעצרה בסוף חודש יוני בעקבות סרטונים שהגיעו למשטרה מהגן שאותו ניהלה, "בייבי לאב" בראש העין, בהם היא נראית דורכת על ילדים, סוטרת להם, בועטת בהם ומטיחה מזרנים בראשיהם. בתחילת חודש יולי הצית אדיר רצון בן ה-19 את בית משפחתה של המטפלת. רצון נעצר ופרקליטות הגישה נגדו כתב אישום כשבועיים לאחר מכן.