קאסט הסדרה "חברים" בטקס האמי, 2002
צילום: אי-פי

25 שנה ל"חברים": המחווה הנסתרת של גוגל

לרגל חגיגות חצי יובל לעליית הסדרה המצליחה לאוויר, מנוע החיפוש השיק פיצ'ר מפתיע. השבוע הצהירה אחת מיוצרות "חברים", כי איחוד של הסדרה לא עומד על הפרק
שירה הדס נקר
20 בספטמבר 2019
11:23

מנוע החיפוש הגדול בעולם חנך היום (שישי) פיצ'ר חדש כמחווה לתוכנית הטלוויזיה הקומית "חברים". במסגרת המחווה, יש לחפש את אחת מששת הדמויות המרכזיות בסדרה (רייצ'ל גרין, רוס גלר, מוניקה גלר, צ'נדלר בינג, פיבי בופה וג'ואי טריביאני) ולהקיש על הסמל שיופיע בכרטיס המידע. כדי להנות מהאפקט המלא מומלץ להפעיל את הסאונד. המחווה זמינה בחיפוש סלולרי ושולחני.

בנוסף בגוגל מציעים להיזכר במילון המונחים של התוכנית. בכל חיפוש חדש של צמד המילים friends glossary, עולה מונח אחר מהלקסיקון העשיר של הסדרה הקומית.


ביום ראשון הקרוב יציינו מעריצים ברחבי העולם 25 שנה לשידור הפרק הראשון בסדרה הקומית "חברים". הסדרה הקומית המצליחה שודרה בארצות הברית ברשת NBC במשך 10 עונות, בשנים 1994 ועד 2004. היא זכתה בשישה פרסי אמי, בהם לסדרה הקומית הטובה ביותר. כוכבת הסדרה ג'ניפר אניסטון זכתה בזכותה בפרס גלובוס הזהב לשחקנית הטובה ביותר בסדרה קומית.

החל משידור העונה התשיעית, צוות השחקנים הפכו לחברי הקאסט הראשונים בארצות הברית שהשתכרו כל אחד מיליון דולר לפרק. במהלך דיון בפאנל שנערך שלשום במסגרת פסטיבל הטלוויזיה של טרייבקה, הצהירה מרתה קאופמן, אחת מיוצרות "חברים", כי איחוד של הסדרה לא עומד על הפרק. 

אמש שיתפו ארבעה מכוכבי הסדרה בדפי האינסטגרם שלהם תמונה קבוצתית שצולמה בזמן שידור הסדרה, והודו למעריצים הוותיקים. ליסה קודרו שגילמה את פיבי בופה צירפה לתמונה את הכיתוב "אמנם אנחנו במקומות שונים, אבל אנחנו עדיין מחוברים".