אילוסטרציה
צילום: נתי שוחט, פלאש 90

החשד לאונס בת ה-13 בדרום: שני חשודים נוספים נעצרו

במהלך היום יובאו שני הנערים הנוספים החשודים באונס הקבוצתי לדיון בהארכת מעצרם, וייתכן שגם הנער שנעצר כבר אמש יובא לדיון בעניינו
אסף פוזיילוב
22 בספטמבר 2019
09:03

החשד לאונס קבוצתי בדרום: שני נערים נוספים נעצרו הלילה (ראשון) בחשד לאונס הנערה בת ה-13, לאחר שמוקדם יותר הם עוכבו לחקירה. היום הם יובאו לדיון בהארכת מעצרם בבית המשפט. 

בית משפט השלום בבאר-שבע האריך אתמול בלילה ביום אחד את מעצרו של הנער בן ה-16 החשוד שאנס עם שלושה מחבריו את הנערה בבית ספר בדרום הארץ. ייתכן שגם הוא יובא היום לדיון בהארכת מעצרו, יחד עם שני העצורים הנוספים.

עו"ד אלכס גאוסקין שמייצג את החשוד בן ה-16 מטעם הסניגוריה הציבורית: "הקטין מכחיש את כל החשדות ומסר גרסה מפורטת. מצער מאוד שבחקירה רגישה שבה מעורבים קטינים המשטרה בוחרת להדליף מידע מתוך החקירה".

אביה של הילדה בת ה-13 סיפר: "באתי ביום שישי הביתה. היא אמרה לי 'אבא אני רוצה לדבר איתך'. היא אמרה לי 'אבא אל תכעס'. שאלתי אותה מה קרה. חשבתי שאולי תספר לי שקרה משהו בלימודים. היא אמרה 'אבא, אנסו אותי'. שאלתי אותה מי? מה? היא אמרה לי שאלה היו ארבעה". האב אמר כי בתו סיפרה לו: "אנסו אותי. קשרו אותי. סתמו לי את הפה עם סלוטייפ".

"היא עד עכשיו רק בוכה. הם הרסו משפחה שלמה. הם הרסו ילדה", המשיך האב. "לא מעניין אותי כלום. אני רק יודע שאני לא אעזוב את הילדה. עם כמה שהמצב אצלנו קשה עכשיו נהיה עוד יותר קשה. רצחו אותנו ואותה. רצחו אותה. היא חיה מתה".

לדברי הנערה, ארבעה תלמידים בני 16 עד 17 אנסו אותה במשך עשרה ימים במהלך ההפסקות במקלט בית הספר. היא סיפרה על כך לאביה לאחר שזיהתה את תמונתו של הנער בן ה-16 ברשתות החברתיות. אתמול הגיש אבי הנערה תלונה במשטרה ובתו זומנה למסור עדות לפני חוקרת ילדים. עוד בטרם נעצר, הגיע החשוד לתחנת המשטרה עם אביו, לאחר שלטענתו קיבל איומים טלפוניים ממשפחת הנערה. הנער מכחיש כל קשר למעשים המיוחסים לו.