זירת התאונה בה נהרג ארי נשר
צילום: דוברות המשטרה

נסגר התיק נגד בן ה-17 שנחשד בגרימת מותו ברשלנות של ארי נשר

הפרקליטות החליטה לסגור את התיק בגלל קשיים בהוכחת העבירה, גילו ונסיבותיו האישיות של הקטין. ההודעה נמסרה למשפחתו של נשר
רום ליאור
24 בספטמבר 2019
13:57

פרקליטות מחוז תל אביב הודיעה היום (שלישי) כי החליטה לסגור את התיק נגד בן ה-17, שנחשד בגרימת מותו ברשלנות של ארי נשר לפני שנה לאחר שהרכיב אותו על אופניו. מהפרקליטות נמסר שההחלטה התקבלה בעקבות שיקולים על הוכחת העבירה, גילו ונסיבותיו האישיות של הקטין. ההודעה נמסרה גם למשפחתו של נשר. 

בעדותו בחודש יוני האחרון אמר הקטין בבית המשפט כי הוא לא זוכר את התאונה. לדבריו, "הייתי למטה עם חבר שלי, ובאנו לצאת על האופניים. זה הדבר האחרון שאני זוכר. דבר ראשון שאני זוכר זה שהייתי בבית חולים", אמר הנער, חברו של נשר.

בתחילת החודש הורשע הכדורגל יצחק אספה, שדרס למוות את נשר, בהפקרה ובשיבוש הליכי חקירה. עם זאת, הוא זוכה מחמת הספק מנהיגה בשכרות, אך השופט צבי גורפינקל ציין כי אינו מאמין לאספה שלא שתה. הכדורגלן זוכה מחמת הספק גם מנהיגה במהירות העולה על המותר. "לא ייתכן שלא שמע את הרעש שבקע מרכבו לאחר התאונה במהלך הנסיעה. אני דוחה את עדותו של הנאשם שטען שלא הבחין באופניים שסטו לכיוונו או בתאונה", הבהיר.

ארי נשר בן ה-17, בנו של הבמאי אבי נשר, נפצע קשה מאוד בתאונת הפגע וברח שאירעה ב-24 בספטמבר 2018 בשדרות רוקח בתל אביב. הוא נפטר לאחר כשלושה ימים בבית החולים איכילוב בעיר.