עברי לידר עם בנו
צילום: תיעוד מרשתות חברתיות, שימוש לפי סעיף 27א לח

זכה לאהוב: עברי לידר הפך לאבא

הזמר עדכן על לידת בנו באינסטגרם: "אולי בפעם הראשונה בחיי אין לי מילים לתאר את מה שאני מרגיש. כרגע אני רק מצליח לחייך או לבכות". באפריל האחרון עדכן לידר כי בחר בהליך פונדקאות בארה"ב
שני נחשוני
30 בספטמבר 2019
21:15

הזמר עברי לידר עדכן היום (שני) בפוסט באינסטגרם כי נולד לו בן ראשון. לידר פרסם תמונה שלו יחד עם הרך הנולד, וכתב: "אני מאושר לספר שלפני כארבע שעות זכיתי להיות בלידה של בני. אולי בפעם הראשונה בחיי אין לי מילים לתאר את מה שאני מרגיש. כרגע אני רק מצליח לחייך או לבכות. תודה לכל האנשים המדהימים שתמכו ועזרו לי להגיע לרגע הזה. ברוך הבא לעולם בני היקר ואהוב".

View this post on Instagram

אני מאושר לספר שלפני כארבע שעות זכיתי להיות בלידה של בני . אולי בפעם הראשונה בחיי אין לי מילים לתאר את מה שאני מרגיש. כרגע אני רק מצליח לחייך או לבכות. תודה לכל האנשים המדהימים שתמכו ועזרו לי להגיע לרגע הזה. ברוך הבא לעולם בני היקר והאהוב ♥️

A post shared by Ivri Lider (@ivrilider) on

בחודש אפריל האחרון חשף לידר, בחשבון האינסטגרם שלו גם כן, את דבר ההיריון. הזמר סיפר שבחר בהליך פונדקאות בארצות הברית, והעלה אז את סוגיית היעדר אופציית הפונדקאות עבור קהילת הלהט"ב בישראל.

"לאורך התקופה, אני מנסה להבין מדוע נמנע ממני לעבור את התהליך המופלא הזה בישראל?!", כתב אז לידר, "להיות קרוב לאישה המדהימה הנושאת את בני ועוזרת לי להגשים חלום. יש לנו קשר נהדר והדוק, אבל - הייתי מאושר להיות נוכח פיזית בכל בדיקה ורגע משמעותי ולא ממרחק הסקייפ".