מיכל סלה
צילום: באדיבות המשפחה

הותר לפרסום: החשוד ברצח מיכל סלה - אלירן מלול

בעלה בן ה-34 של סלה שב להכרה ומצבו מוגדר קל. הוא נמצא תחת פיקוח המשטרה. עורך דינו של מלול: "אלירן נמצא תחת השפעת משככי כאבים ולכן לא ניתן לקבל את גרסתו"
ורד פלמן
06 באוקטובר 2019
11:59
עודכן ב 13:55

הגבר החשוד ברצח מיכל סלה במוצא ביום חמישי הוא בן זוגה, אלירן מלול, בן 34 - כך הותר היום (ראשון) לפרסום. על פי החשד, מלול דקר את בת זוגו ולאחר מכן ניסה להתאבד. עו"ד עידן גמליאלי שמייצג את מלול מטעם הסניגוריה הציבורית מסר: "אלירן שב להכרה, אולם בשלב זה עדיין נמצא תחת השפעת משככי כאבים, ולכן בשלב זה לא אפשרי לקבל את גרסתו".

אלירן מלול. צילום: מתוך פייסבוק

בעת ביצוע המעשה הייתה בדירה בתם התינוקת של הזוג. לאחר שלפי החשד רצח את אשתו, הגיע מלול לבית שכניו עם התינוקת בידיו ומסר אותה לשכנה. הוא טען בפניה כי הוא ואשתו ניסו להתאבד. השכנה הזעיקה את כוחות ההצלה, ומלול הועבר במצבו קשה לבית החולים הדסה עין כרם בפיקוח שוטרים. הבוקר נמסר כי חל שיפור במצבו, וכעת הוא מוגדר קל והוא בהכרה. 

מלול הוא מדריך נוער בסיכון והכיר את מיכל במסגרת עבודתם. בשבת האחרונה שבה סעדו יחד בני משפחתה של מיכל ומלול, סיפרה לילי בן עמי, אחותה של הנרצחת, כי הוא אמר: הסבל של התוקף גדול יותר משל הקורבן בביצוע עבירה. מעצרו של מלול הוארך בהיעדרו עד יום חמישי.

מנהל עבודה במקום שבו עבד החשוד סיפר לכאן חדשות: "הוא היה עובד שלנו שנתיים וחצי. היה עובד טוב ומסור, מאוד קשור לנערים והנערות שאנחנו מטפלים בהם. זה הלם מוחלט".