חפש
Languages
אלמוג כהן
צילום: איי פי

בשל פציעה: אלמוג כהן שוחרר מסגל נבחרת ישראל

מי שזומן במקומו של שחקן מכבי נתניה הוא נטע לביא ממכבי חיפה
ליאן וילדאו, יואב בורוביץ'
07 באוקטובר 2019
09:58

אלמוג כהן, שחקן מכבי נתניה, שוחרר מסגל נבחרת ישראל בכדורגל בעקבות פציעה. בעקבות זאת הוא לא יעמוד לרשותו של המאמן אנדראס הרצוג בצמד המשחקים מול אוסטריה (10.10) ולטביה (15.10) במוקדמות יורו 2020. מי שזומן לסגל במקומו של כהן הוא נטע לביא ממכבי חיפה.

בתוך כך, הנבחרת ערכה הבוקר את האימון המסכם לפני היציאה אחר הצהריים לאוסטריה, שתארח את הנבחרת למשחק חשוב ביותר במוק' אליפות אירופה 2020 (שידור ישיר ב"כאן 11"). ישראל, שגברה על אוסטריה במארס האחרון 4- 2 בחיפה, תזדקק ככל הנראה לניצחון נוסף כדי לשמור על סיכוי סביר להעפלה לאליפות אירופה.

"אוסטריה נבחרת מאוד חזקה אבל יש כאן אווירה שאפשר לעשות את זה. אנחנו נסתכל להם עמוק בלבן של העיניים ואנחנו באים לנצח", אמר הבוקר הקשר האחורי דן גלזר, שייתכן כי יפתח בהרכב בהיעדרם של בירם כיאל וכהן הפצועים. קשר צעיר נוסף, שעבורו משחק באוסטריה או נגד בלטביה ביום שלישי הבא יהווה הופעת בכורה הוא דולב חזיזה ממכבי חיפה, שאמר כי "למרות שעד לפני שנתיים שיחקתי בליגה הלאומית תמיד האמנתי שאני יכול להגיע רחוק וגבוה ואני שמח שאני כאן, בנבחרת".

חזיזה, כמו גלזר, טען כי "יש לנו סיכוי לנצח או לעשות תוצאות יפות בשני המשחקים (ביום שלישי הבא תשחק הנבחרת נגד לטביה) למרות שזה בטוח יהיה קשה. אבל יש לנו שחקנים שמשחקים בליגות בכירות באירופה ואנחנו מסוגלים לחזור עם ניצחון". בנוגע ליום כיפור, שחל ביום ד', הבהיר חזיזה כי "אני ושחקנים נוספים צמים. אבל הצוות המקצועי והרפואי הנחה אותנו איך לעשות את זה ועדיין להיות מוכנים היטב למשחק. אנחנו מאמינים שהכל יהיה בסדר".