בית חולים, אילוסטרציה
צילום: הדס פרוש, פלאש 90

תקף אחות ושבר יד לנער: גבר נעצר בחשד לתקיפה בבית החולים פוריה

התוקף, בן 44 תושב עראבה, הגיע לבית החולים לבקר אדם אחר ומסיבה לא ברורה תקף אחות, נער בן 16 שהעיר לו ומאבטחים. הוא יובא היום לדיון בבקשה להאריך את מעצרו
יערה שפירא ורובי המרשלג
12 באוקטובר 2019
12:08
עודכן ב 12:49

שוב תקיפה של צוות רפואי: גבר בן 44, תושב עראבה, נעצר היום (שבת) בחשד שתקף צוות רפואי בבית החולים פוריה, נער שהעיר לו על מעשיו, ואת מאבטחי בית החולים. מבירור ראשוני של המשטרה עולה כי החשוד הגיע לבית החולים לבקר אדם אחר ומסיבה לא ברורה תקף אחות. ידו של נער בן 16 נשברה לאחר שהותקף על ידי העצור משום שהעיר לו על מעשיו.

מאבטחי בית החולים שהוזעקו למקום נתקלו אף הם באלימות מצד החשוד. התוקף נעצר ויובא הערב לדיון בבקשה להאריך את מעצרו בבית משפט השלום בנצרת. שוטרי משטרת ישראל שהוזעקו למקום ביקשו לעכב את החשוד לתחנת המשטרה ולאחר שסרב – נעצר. מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל תמשיך לגלות אפס סובלנות כלפי כל התנהגות בריונית של עבריינים כלפי נותני שירות לציבור ותפעל בכל האמצעים עד למיצוי הדין עימם".

מבית החולים פוריה נמסר: "בשעה 8:00 הוזעקו מאבטחי המרכז הרפואי לארוע תקיפה במחלקה פנימית. התוקף פגע באחות המחלקה בכתף ובאחד המבקרים (צעיר בן 16) ושבר את ידו, ובהמשך תקף את אחד המאבטחים (בפניו) שהצליחו לנטרל את התוקף. קב״ט המרכז הרפואי, הנהלת המרכז רואה בחומרה רבה את הארוע ותמשיך במדיניות של אפס סובלנות לאלימות. ההנהלה תנקוט בכל דרך להגן על עובדי המרכז הרפואי והשוהים בו בפני האלימות הגוברת".