חפש
Languages
ישי ריבו
יח"צ

ישי ריבו הוא זמר השנה של כאן מורשת

אתם בחרתם: ישי ריבו זכה בתואר כפול במצעד היהודי-חסידי הרשמי של כאן מורשת - זמר השנה ושיר השנה. למקום השני הגיע חנן בן ארי עם "אלוף העולם". האזינו
מערכת כאן
13 באוקטובר 2019
14:30

המצעד היהודי חסידי הרשמי של כאן מורשת הסתיים לפני כשעה, ורשימת המנצחים נחשפה: בתואר זמר השנה זכה ישי ריבו. שיר השנה, גם כן של ריבו, הוא "הלב שלי". למקום השני הגיע חנן בן ארי עם השיר "אלוף העולם" ולמקום השלישי הגיע השיר "לבחור נכון" בביצוע המשותף של אמיר דדון וישי ריבו. במקום הרביעי דורג אברהם פריד, בשיתוף הפעולה שלו עם הזמר החסידי ארי היל בשיר "אבא".

בשבועות האחרונים דירגו אלפי מאזינים את המצעד והניקוד הסופי נקבע בשיתוף ועדת שיפוט שכללה את אנשי תעשיית המוזיקה היהודית – קובי סלע ויוסף ארנפלד, היוצרות יעל קבסה ושרון רוטר, מנהל אתר הידברות דודו כהן ועורכי המוזיקה של כאן מורשת עומר בן רובי, שירה ולק איכר, דב אייכלר, עמירם כהן ודבורה גוטמן קיציס.
זו היתה שנה מצוינת למוזיקה היהודית והחסידית. עשרות שירים חדשים יצאו לאור, בהפקות מושקעות שכללו גם קליפים איכותיים. בשנה הזאת התרבו גם שיתופי הפעולה בין זמרים בתוך המגזר וכן בין זמרים שמגיעים ממגזרים שונים. האחים יונתן ואהרון הוציאו ביחד את השיר "תן לי את היום הזה", אביתר בנאי ואהוד בנאי הוציאו שיר משותף, עומר אדם וישי ריבו משתפים עתה פעולה בשיר "הלב שלי" וגם הביצוע של ריבו, אמיר דדון ועמיר בניון ל"ניצחת איתי הכל" הפך במהירות לוויראלי.
מאזיני כאן מורשת דירגו כ-80 שירים ובחרו את שיר השנה, זמר השנה, זמרת השנה, הרכב השנה ופריצת השנה.
במקום העשירי דורג נפתלי קמפה (kempe) עם השיר "תפילת חנה".
במקום התשיעי, עקיבא עם השיר "אל תעזבי ידיים", במקום השמיני השיר "שבט אחים ואחיות" בביצוע החסידי של עמירן דביר, במקום השביעי שירו החדש של ישי ריבו שהפך לתפילה במגזר, "סדר העבודה". במקום השישי דורג השיר יום השישי של עומר אדם, נתן גושן הגיע למקום החמישי עם "באתי לחלום", במקום הרביעי כאמור דורגו אברהם פריד וארי היל עם השיר "אבא", במקום השלישי "לבחור נכון עם אמיר דדון וישי ריבו, במקום השני "אלוף העולם" של חנן בן ארי, ובמקום הראשון "הלב שלי" של ישי ריבו.
בראיון החגיגי לרגל הזכייה הודה ריבו למאזיני כאן מורשת על בחירתם ואמר כי הוא שמח ונרגש לאור השנה מרובת ההישגים.

האזינו -