מאמן נבחרת ישראל אנדראס הרצוג
צילום: רועי אלימה, פלאש 90

הרצוג: אנחנו פייבוריטים וצריכים את שלוש הנקודות

נבחרת ישראל בכדורגל ערכה את האימון המסכם לפני ההתמודדות מחר נגד לטביה בבאר שבע, משחק בו היא חייבת לנצח כדי לשמור על סיכוי תיאורטי לסיים בין שתי הראשונות בבית המוקדם, ולהעפיל לאליפות אירופה ב-2020
יואב בורוביץ'
14 באוקטובר 2019
21:20

נבחרת ישראל בכדורגל ערכה הערב (שני) את האימון המסכם לפני ההתמודדות מחר נגד לטביה בבאר שבע, במסגרת מוקדמות היורו 2020, שתשודר בכאן 11 ב-21:45. ישראל חייבת לנצח כדי לשמור על סיכוי תיאורטי לסיים בין שתי הראשונות בבית המוקדם ולהעפיל לאליפות. "מדובר במשחק חשוב. אנחנו פייבוריטים וצריכים את שלוש הנקודות", אמר המאמן אנדי הרצוג.


הרצוג סרב להתייחס לעתידו בנבחרת: "זה לא קשור עכשיו. יותר חשוב איך נשחק טוב וננצח אותם. נדבר אחרי המשחק על הדברים האחרים. בכל מקרה, אני לא יודע למה אומרים שאני לא רוצה להמשיך". הרצוג הוסיף כי "אנחנו זקוקים למהירות של מנור סולומון וליכולות שלו באחד על אחד. במשחק כזה, קל יותר אם כובשים ראשונים. בכל מקרה ניצמד לתוכנית המשחק".


קשר וקפטן הנבחרת ביברס נאתכו: "בתחילת הקמפיין קיבלנו גולים ואז היינו נכנסים למשחק. במשחקים האחרונים לקחנו את ההובלה ואחרי זה ספגנו. זה קורה, נצטרך לשחק כדורגל יותר מכוער כדי לשמור על התוצאה".