ארכיון: הצעירה הבריטית בצאתה מבית המשפט בקפריסין
צילום: אי-פי

הצעירה הבריטית בפרשת המין באיה נאפה: "הכתיבו לי את הודאתי והכריחו אותי לחתום"

יום הדיונים הראשון במשפטה של הצעירה שנאשמת בגרימת מטרד ציבורי בגין תלונת שווא. היא טוענת: "נאנסתי, ממש כפי שמסרתי למשטרה"
חן ביאר
15 באוקטובר 2019
18:58

פרשת המין בקפריסין: הסתיים יום הדיונים הראשון במשפטה של הצעירה הבריטית שנאשמת בגרימת מטרד ציבורי בגין תלונת שווא. ב-40 הדקות האחרונות של הדיון העידה הצעירה הנאשמת בחקירה ראשית ואמרה מעל דוכן העדים: "הכתיבו לי את הודאתי שאני כאילו חוזרת בי. הכריחו אותי לחתום על הודאת השווא הזו. אני נאנסתי, ממש כפי שמסרתי למשטרה".

הצעירה הבריטית בת ה-19, ששמה עדיין אסור לפרסום, הגיעה היום (שלישי) לבית המשפט שבמחוז פאמגוסטה כדי לצפות בסרטונים המכילים את התיעוד של חלק מיחסי המין שקיימה עם קבוצת הישראלים שאף נמצאו במכשירי הסלולאר שלהם.

בעדותה היא הציגה הודעות טקסט ששלחה במהלך החקירה, שבסיומה חזרה בה מטענת האונס. בהודעות היא כותבת לחברה - "אני מפחדת להיות כאן. אני חושבת שהם הולכים לעצור אותי. אמרתי להם שיש לי זכות לדבר עם עורך דין והם אמרו לי 'אולי באנגליה, לא כאן בקפריסין'". עוד אמרה הצעירה בעדותה - "החוקר אמר לי שיש לו וידאו שבו רואים שהיה מין קבוצתי בהסכמה, ולא אונס. ביקשתי לראות אותו ולא הראו לי. הם היו מאוד אגרסיביים, הבנתי שהמשטרה פשוט נגדי. ביקשתי להתקשר לאימא שלי, ואמרו לי לא". כאשר נשאלה האם נאנסה השיבה בחיוב.

תגיות:
קפריסין