תיעוד ניסיון החיסול בעכו, היום

חשד לחיסול בעכו: בן 36 נורה למוות

בתיעוד המקרה נראה רעול פנים מגיח מרכב ורץ לעבר המדרכה – ונמלט. הרקע למקרה: סכסוך בין משפחות פשע שכבר הוביל לרצח בעיר בחודש שעבר
חן ביאר
24 באוקטובר 2019
18:37
עודכן ב 21:05

חשד לחיסול: תייסיר סאלם, בן 36, נורה הערב (חמישי)  למוות בעכו. הרקע למעשה פלילי. בתיעוד של המקרה, שהיה בדרך הארבעה בעיר, נראה אלמוני יוצא מרכב ורץ לעבר המדרכה. לאחר מכן נראה אדם נוסף יוצא מהרכב, ושניהם חזרו בריצה למכונית – ונמלטו.

 


סאלם נורה למוות בעת שהיה במספרה. הוא נפצע קשה מהירי והועבר לבית החולים בנהריה, שם נקבע מותו מאוחר יותר. מפרטי החקירה הראשונים עולה כי החיסול הערב מגיע ככל הנראה בעקבות הרצח שהיה בעיר בחודש שעבר, וקשור לאירוע ירי נוסף שנערך בחודש מאי האחרון על רקע סכסוך בין משפחות פשע. כאמור, בחודש ספטמבר נורה למוות מוחמד טבראני, צעיר בן 22, בעיר העתיקה. הנרצח הוא בן למשפחה מוכרת למשטרה.

ח"כ עאידה תומא-סלימאן (הרשימה המשותפת) הגיבה הערב: "רצח שלישי בעכו בחודשים האחרונים. אדם נורה באור יום, ברחוב הראשי של העיר. כנופיות הפשיעה משליטות פחד וחרדה על כל האזרחים. ולמשטרה אין תשובות. תארו לכם מצב כזה בגבעתיים. האם הרצח היה עובר בשקט? או שזה היה כותרת ראשית בכל העיתונים?".