ההפגנות בלבנון, אלוף הטאקוונדו מהגר ממרוקו ומוכר ה

"כולנו אבודים": אלוף הטאקוונדו זרק לים את המדליה והיגר ממרוקו

אלוף הטאקוונדו במרוקו שבר את הלב כשהשליך למים את המדליה שלו מסירת המהגרים בדרך לספרד, מוכר המים התימני בן ה-8 הפך ללהיט ברשת כשהתחיל לזמר ומפגינים בלבנון התעמתו עם תומכי חיזבאללה. "ברשת של השכן", פינה על אירועים בעולם הערבי, מתוך התכנית "העולם היום"
רועי קייס
25 באוקטובר 2019
03:00
עודכן ב 10:18

לבנון: עימותים בין מפגינים לתומכי חיזבאללה

בלבנון ממשיכים מפגינים לגדוש את הרחובות במחאה נגד הממשל על הטלות המסים בעקבות המצב הכלכלי במדינה. במהלך המחאה, התעמתו מפגינים עם תומכי חיזבאללה בכיכר המרכזית בביירות וקראו קריאות נגד המזכ"ל חסן נסראללה. הנשיא הלבנוני, מישל עון, ניסה להרגיע את הרוחות בקרב המפגינים בסרטון שפרסם, אך הם הגיבו בבוז.

מרוקו: הספוראטי ששבר את הלב ועזב את המדינה

במרוקו נמשכת תופעת ההגירה לאירופה בעקבות המצב הכלכלי הקשה במדינה. אלוף הטאקוונדו המקומי, אנואר בוחרסה, הצטלם במהלך עזיבתו את המדינה כשהוא משליך את המדליה שלו לים מתוך סירת המהגרים שעשתה דרכה לספרד. "למדליה הזאת אין שום ערך", הסביר בסרטון, "אני אבוד, אחים שלי. כולנו אבודים".

תימן: מוכר מים בן 8 מעורר מעט תקווה דרך הרשת

בתוך הקרבות הבתלי-פוסקים בתימן, הצליח עמרו אחמד בן ה-8, שמוכר מים ברחובות צנעא למחיית משפחתו, להפיח מעט אופטימיות. הוא עשה זאת באמצעות שירים שעלו כסרטונים לאינטרנט והיום הוא כבר כוכב רשת.