דניאל סיריוטי
צילום: ישראל היום

כתב ישראל היום הותקף בקריות: "איבדתי 6 שיניים"

דניאל סיריוטי הגיע לקריית אתא במסגרת עבודתו. צעירים שזיהו שמדובר בעיתונאי החלו להכותו. התוצאה: זעזוע מוח, דקירה ושיניים שבורות. המשטרה פתחה בחקירה
חן ביאר
27 באוקטובר 2019
12:11

כתב ישראל היום  דניאל סיריוטי הותקף אמש (שבת) בקריית אתא על ידי חבורת צעירים שככל הנראה לא אהבו את העובדה שמדובר בעיתונאי. לאחר התקיפה סיריוטי נלקח לבית החולים שם אובחן כי הוא סובל מזעזוע מוח קל, ומחבלות משמעותיות בגופו. המשטרה פתחה בחקירת האירוע. "איבדתי 6 שיניים והגוף כואב. מזל שהצלחתי להגן על הבטן מדקירה משמעותית", אמר סיריוטי.

על נסיבות התקיפה סיפר העיתונאי: "אתמול בערב הלכתי לבית משפחה של הרוגה בתאונת דרכים. הלכתי כדי לנסות לתאם ראיון. חבורה של כמה צעירים ישבו בקצה הרחוב. חשוב לציין שאין להם שום קשר למשפחת ההרוגה. הם הבחינו שעל הרכב של יש מדבקת עיתונות. שאלו אם אני עיתונאי. התחילו לקלל"

"הרגשתי אגרוף לפרצוף בזמן שישבתי ברכב. יצאתי החוצה. התגודדו סביבי 6-7 חבר'ה שהתחילו להרביץ לי. אחד הוציא אולר וניסה לדקור אותי בבטן. גוננתי על עצמי ונדקרתי באצבע. השאר הרביצו לי בפנים, שברו לי שניים. הגיע מישהו עם דוקרן והם צעקו 'תדקור אותו, תדקור אותו'".

בנוגע לאופן שבו התסיים האירוע אמר סיריוטי: "למזלי עברו שם שני אזרחים ואחת מהם זינקה עלי ואמרה 'אם אתה רוצה לדקור אותו תצטרך לעבור דרכי קודם'. אני לא מכיר אותה. במשטרה אמרו שהם כנראה יודעים מיהי כי היא התקשרה לדווח. היא ועוד אדם הצליחו להכניס אותי לרכב שלי מדמם בלי שיניים ונפוח".