איה מסארווה
-

דודה של איה מסארווה: קשה לתאר את הכאב שלנו, היא הייתה מלאך

מוקדם יותר גזר בית המשפט במלבורן 36 שנות מאסר על קודי הרמן, שאנס ורצח את הצעירה הישראלית. ד"ר אחמד מסארווה: "בכל פעם שנזכרים בה אנחנו בוכים"
בחצי היום
29 באוקטובר 2019
12:51

ד"ר אחמד מסארווה, דודה של איה שנאנסה ונרצחה בתחילת השנה באוסטרליה, התייחס היום (שלישי) לגזר הדין שנקבע היום לרוצח קודי הרמן: "קשה לתאר את הכאב שלנו, איבדנו את הדבר הכי יקר לנו, זה לא עניין של כמה שנים בכלא. היא הייתה מלאך". בריאיון לאסתי פרז בתוכנית בחצי היום בכאן רשת ב סיפר הדוד על האבל המשפחתי "בכל פעם שאנחנו נזכרים בה אנחנו בוכים. היא הייתה שונה, מיוחדת, תמיד חייכה". 

מוקדם יותר היום גזר בית המשפט במלבורן 36 שנות מאסר על הרוצח קודי הרמן, עוד נקבע כי ב-30 השנים הראשונות לא תינתן לו האפשרות לשחרור מוקדם. אביה של איה, סעיד מסארווה, נכח באולם בזמן הקראת גזר הדין. לאחר ההכרעה סיפר בדמעות: "הכאב הפנימי מאוד גדול, זה לא מפצה. היא הייתה חיובית, היא אהבה את החיים, אהבה לעזור. היא אהבה את כל האנשים, כל בני האדם. כך אני רוצה לזכור את איה". 

האזינו לריאיון המלא עם ד"ר אחמד מסארווה: 

בתחילת החודש פורסמה הקלטת השיחה האחרונה של מסארווה עם אחותה, שניות לפני שנאנסה ונרצחה. איה אמרה לאחותה בשיחת הטלפון: "לא ציפיתי שתעני", מיד לאחר מכן נשמעו ארבע חבטות - כשהרמן תקף אותה. הצעיר בן ה-20 כתב מכתב למשפחתה של מסארווה, שבו הביע צער על המעשה ואמר כי לעולם לא יוכל לסלוח לעצמו על הרצח.


תגיות:
אוסטרליה