מקסים טל בבית המשפט, הבוקר

בעלה של מריה טל: "לא רצחתי אותה, היא התאבדה"

מקסים טל החשוד ברצח אשתו שב על גרסתו בדיון בהארכת מעצרו - זו הפעם החמישית. אמו של החשוד, ילנה, אמרה לפני הדיון כי היא משוכנעת שבנה לא עשה את המיוחס לו
מיכל וסרמן
03 בנובמבר 2019
11:42

מקסים טל, החשוד ברצח אשתו מריה, שב וחזר היום (ראשון) על גרסתו בפתח הדיון בהארכת מעצרו בפעם החמישית בבית משפט השלום בקריות. "לא רצחתי אותה, היא התאבדה", אמר טל. לפני הדיון אמרה אמו, ילנה, כי היא משוכנעת שבנה לא עשה את המיוחס לו.

בשבוע שעבר האריך בית המשפט את מעצרו של טל, לאחר שהתחזק החשד כי אכן ביצע את הרצח. השופטת איילת השחר ביטון פרלה אמרה כי ישנו יסוד סביר לחשד שטל עבר את העבירה המיוחסת לו. דוחות מנתיחת גופת האישה חיזקו את החשד.

שבוע קודם לכן טענה אמו של החשוד כי בנה הותקף על ידי בת זוגו. היא האשימה את משפחת הקורבן בהפצת שמועות לא מבוססות על מערכת היחסים בין בנה לאשתו. היא אף הציגה תמונות שלו חבול בפניו מתקרית קודמת.

בראשית החודש שעבר נמצאה מריה טל, בת 30 ואם לשתיים, בביתה בקריית ביאליק כשהיא ללא רוח חיים. היא אותרה במיטתה עם דקירה בצווארה. בעלה הזעיק את המשטרה ולאחר מכן נעצר בחשד לרצח. בחקירתו טען טל שבת זוגו שמה קץ לחייה לנגד עיניו, לאחר שאיימה בעבר לעשות זאת.