ד"ר פרי משתחרר מבי"ח ומובל למעצר, היום

תיעוד: הרופא החשוד ברצח בת זוגו משתחרר מביה"ח ומובל למעצר

ד"ר גיורא פרי נחקר אתמול לראשונה בבית החולים סורוקה על רצח רעייתו אסתי אהרונוביץ' וטען: "לא זוכר כלום"
איציק זוארץ
06 בנובמבר 2019
11:58

ד"ר גיורא פרי, החשוד ברצח בת זוגו אסתי רבינוביץ', במושב תלמי אליהו שבדרום שוחרר היום (רביעי) מבית החולים סורוקה בבאר שבע, כשידיו אזוקות והובל לבית המעצר כשהוא לבוש עדיין בבגדי בית החולים. אנשי יחידת ימ״ר נגב חקרו את ד"ר פרי לראשונה אתמול בבית החולים, פרי מצידו טען כי הוא "לא זוכר כלום"


על פי החשד, פרי ירה בראשה של אשתו כמה פעמים באקדח שהחזיק ברשיון. הוא נעצר לאחר שביצע תאונה עם מכוניתו סמוך לצומת קציעות בנגב שבה נפצע בינוני ופונה בליווי שוטרים לבית החולים. בני הזוג היו בהליכי גירושין שיזמה רעייתו.

אהרונוביץ', בת 70, אם לארבעה וסבתא לתשעה נכדים. שימשה במשך שנים מורה למוסיקה בבית הספר היסודי המקומי "יובלי הבשור" עד לפרישתה לגמלאות. "זה שוק לכולם, כי מי שמכיר אותו מבין שזה לא יכול להיות", סיפרה ציפי, בת דודתה של אסתי אהרונוביץ'. מדובר ברצח ה-12 מתחילת השנה של אישה בידי בן זוגה, והשלישי בתוך פחות מחודשיים.

בתה של אהרונוביץ' ספדה לה אתמול בהלוויה שנערכה בחבל אשכול: "אימא, סבתא, חברה הכי טובה. כל מי שהכיר אותך ידע שאת אישה טובה לב עם נתינה אין סופית. דואגת, תומכת ואוהבת. את היית בשבילנו העולם כולו. תמיד היית שם בשבילנו".

תגיות:
רצח נשים