חפש
Languages
להקת הרוק איירון מיידן
צילום: John McMurtrie

להקת הרוק האגדית איירון מיידן תופיע בישראל

להקת ההבי מטאל תופיע באצטדיון בלומפילד ב-30 במאי במסגרת סיבוב ההופעות העולמי שלה "LEGACY OF THE BEAST WORLD TOUR"
נועה אקסינר
07 בנובמבר 2019
08:40

להקת ההבי מטאל הגדולה והחשובה בהיסטוריה, איירון מיידן, תופיע בישראל ב-30 במאי 2020 באצטדיון בלומפילד. כך דווח היום (חמישי) בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב. הלהקה תגיע לארץ במסגרת סיבוב ההופעות העולמי המצליח שלה "LEGACY OF THE BEAST WORLD TOUR" בהרכב מלא עם סולן הלהקה ברוס דיקינסון, הגיטריסט אדריאן סמית' והבסיסט המייסד סטיב האריס. סיבוב ההופעות החל ב-2018 ונע ברחבי אירופה, מקסיקו וצפון ודרום אמריקה, ויותר משני מיליון מעריצים כבר השתתפו בו.

הלהקה באחת מהופעותיה בסיבוב העולמי (צילום: John McMurtrie)

מדובר בבשורה שצפויה להסעיר עשרות אלפי מעריצים שעתידים להשתתף במה שמסתמן כאחד מאירועי הרוק הכבד הגדולים ביותר שהיו בארץ. המופע יכלול תפאורה גרנדיוזית ועשרות אנשי צוות שישתתפו בהפקתו. מי שצפויה לפתוח את המופע כלהקת חימום היא להקת המטאל הישראלית "Orphaned Land".

סולן הלהקה ברוס דיקנסון אמר כי הלהקה נרגשת להציג את סיבוב ההופעות לכל המעריצים בישראל: "אנחנו גאים במיוחד במופע ומקבלים תגובות נהדרות מהמעריצים הרבים שלנו שהגיעו להופעות באירופה, צפון אמריקה מקסיקו ודרום אמריקה. ההפקה בתל אביב היא בדיוק כמו שאר ההפקות שלנו בסיבוב עד כה".

(צילום: John McMurtrie)

דיקנסון הוסיף: "זה לא כזה פשוט לעצב עולמות משתנים על במה, השקענו הרבה מחשבה כדי שזה יעבוד ואנחנו מרגישים שהתוצאה הסופית היא המופע הכי מרהיב ובהחלט הכי מורכב שהיה לנו עד כה. אנחנו לא יכולים לחכות להביא את זה אליכם".

האזינו לדיווח של נועה אקסינר בכאן רשת ב

סטיב האריס, בסיסט וממייסדי הלהקה, הביע גם הוא את התרגשותו מהביקור הצפוי בארץ ואמר: "אנחנו מאוד מתרגשים להביא את הסיבוב לישראל. רוב הסט ליסט מורכב משירים שהמעריצים שלנו יכירו היטב אבל לא ראו מעולם מבוצעים חי על הבמה. כל הלהקה נהנית במיוחד מההופעות ואנחנו מחכים בכיליון עיניים להגיע אליכם".

איירון מיידן הבריטית הוקמה בשנת 1975 בפרברי לונדון. הם היו בין הראשונים שניגנו רוק כבד בעולם, וסחפו אחריהם מיליוני מעריצים. עד היום היא נחשבת לאחת מהלהקות שהגדירה מחדש את עולם המוזיקה. הלהקה כבר הופיעה בישראל בשנת 1995 אך עם סולן אחר, והיא הייתה בתקופת שפל. הפעם הלהקה חוזרת בהרכב מלא עם סולנה המיתולוגי. בשנה שעברה דיקינסון ביקר לראשונה בישראל.