חפש
Languages
ד"ר פרי
צילום מסך

ד"ר גיורא פרי החשוד ברצח אשתו כשיר למעצר

כך קבעה בדיקה פסיכיאטרית שנערכה לרופא. המשטרה: הוא איים להתאבד במהלך החקירה. מעצרו הוארך בשבוע
אסף פוזיילוב
07 בנובמבר 2019
14:46

ד"ר גיורא פרי, החשוד ברצח אשתו אסתי אהרונוביץ' בתחילת השבוע, כשיר למעצר. כך קבעה בדיקה פסיכיאטרית שנערכה לחשוד. בסיום הדיון שנערך בעניינו הוארך מעצרו של פרי בשבוע. במהלך חקירתו טען החשוד כי הוא אינו חש בטוב ואינו זוכר את האירועים הנוגעים למותה של אשתו. על פי המשטרה במהלך החקירה פרי אף איים להתאבד. במהלך דיון שנערך בעניינו טענה עורכת הדין של פרי כי הוא נמצא במצב של פוסט טראומה. נציג המשטרה מנגד גרס כי אין שום אינדיקציה למחלה נפשית ממנה סבל פרי.

פרי שוחרר אתמול מבית החולים סורוקה בבאר שבע, כשידיו אזוקות, והובל לבית המעצר כשהוא לבוש עדיין בבגדי בית החולים. אנשי יחידת ימ״ר נגב חקרו את ד"ר פרי לראשונה ביום שלישי בבית החולים. ביתה של אהרונוביץ' ספדה לה לפני יומיים: "אדם עלוב נפש סיים ברגע את החיים שלך. כל מי שהכיר אותך ידע שאת אישה טובה לב עם נתינה אין סופית". 

גופתה של אסתי אהרונוביץ' נמצאה בביתה במושב תלמי אליהו בתחילת השבוע כשהיא ירויה. בעלה, ד"ר פרי, נעצר זמן קצר לאחר מכן כשהתהפך עם רכבו ונפצע. ההערכה היא כי האישה ביקשה לסיים עימו את הקשר אך הוא התנגד לכך. מדובר ברצח ה-12 מתחילת השנה של אישה בידי בן זוגה, והשלישי בתוך פחות מחודשיים.