חפש
Languages
ארכיון
פלאש 90

אישום: ניסה לרצוח את אשתו באמצעות פטיש

באירוע שקרה לפני כשלושה שבועות תושב אשדוד, בן 69, הזעיק את המשטרה וסיפר שהיכה את אשתו
אסף פוזיילוב
07 בנובמבר 2019
15:54

כתב אישום הוגש היום (חמישי) לבית המשפט המחוזי בבאר שבע נגד אברהם ביטון, תושב אשדוד בן 69, הנאשם שניסה לרצוח את אשתו בדירתם בעיר באמצעות פטיש. ביטון הוא זה שהזעיק את השוטרים, וסיפר להם שהיכה את אשתו.

על פי כתב האישום, באירוע שהתרחש לפני כשלושה שבועות, האישה עשתה תרגילי יוגה, והנאשם "התקרב אליה מאחור והיכה בחוזקה בראשה באמצעות פטיש בכוונה להמיתה. גם לאחר שאחזה בראשה והחלה לצעוק, המשיך להלום בה. כשדם רב ירד מראשה, הצליחה המתלוננת לקום מהרצפה, ניגשה אל חלון הבית והחלה לצעוק: 'הצילו הצילו', תוך כדי שהיא מכה באמצעות הפטיש באדן החלון. בשלב זה חדל הבעל ממעשיו. היא פנתה אליו, ביקשה מים, וכשהוא ניגש למטבח, האישה הלכה לחדר והחביאה את הפטיש".

אתמול נעצר רופא בן 40 מאזור השרון בחשד לתקיפה ואונס של אשתו. האישה, בת 38, התלוננה במשטרה על כך שחוותה אלימות מתמשכת מצד בעלה ובנוסף שהוא מכריח אותה לקיים עימו יחסי מין. הבעל הכחיש את המיוחס לו וטען בחקירתו כי האישה התלוננה בגלל הליך גירושים וסכסוך ארוך ביניהם. יש לציין כי השניים עדיין גרים יחד.

בתחילת השבוע נרצחה אסתי אהרונוביץ', תושבת המושב תלמי אליהו. בעלה, דוקטור גיורא פרי, נעצר זמן קצר לאחר מכן כשהתהפך עם רכבו ונפצע, בחשד לביצוע הרצח. ההערכה היא כי האישה ביקשה לסיים עימו את הקשר אך הוא התנגד לכך. היום קבעה המשטרה על פי בדיקה פסיכיאטרית, כי פרי כשיר למעצר. בסיום הדיון שנערך בעניינו הוארך מעצרו של פרי בשבוע. במהלך חקירתו טען החשוד כי הוא אינו חש בטוב ואינו זוכר את האירועים הנוגעים למותה של אשתו. מדובר ברצח ה-12 מתחילת השנה של אישה בידי בן זוגה, והשלישי בתוך פחות מחודשיים.