צחי הנגבי
הילל מאייר, פלאש 90

הנגבי: אעמיד את עצמי לבחירה - מאמין שסיכויי סבירים

השר לשיתוף פעולה אזורי השתתף הבוקר ב"שבתרבות" והתייחס לעתידו בעידן שאחרי נתניהו. על מינוי בנט אמר: "מהלך שנועד למנוע התפוררות הגוש"
איתי שיקמן
09 בנובמבר 2019
12:08

השר לשיתוף פעולה אזורי, צחי הנגבי, התייחס היום (שבת) לעתידו ביום שאחרי עידן ראש הממשלה בנימין נתניהו. "בבוא היום אעמיד את עצמי לבחירה ואני מאמין שסיכויי הם סבירים", אמר הנגבי. את הדברים אמר באירוע "שבתרבות" במועצה האזורית דרום השרון. 

הנגבי התייחס גם למינויו של נפתלי בנט לשר הביטחון ואמר: "זה צעד פוליטי, כמו כל מינוי לתפקיד בכיר. גם ליברמן מונה בשעתו מתוך אילוץ פוליטי. בוודאי שהכישורים הצבאיים והביטחוניים של נפתלי בנט עולים לאין ערוך על אביגדור ליברמן אבל זו החלטה פוליטית. זהו מהלך שנועד למנוע התפוררות של הגוש".

הנגבי התייחס גם לדבריו של שר המשפטים אמיר אוחנה: "אני לא ועדת האתיקה של השר אוחנה. אני לא נותן ציונים לחברים שלי. אני חושב שהדברים שאמר משקפים תחושה כבדה שיש בציבור. הייתי שר המשפטים ושר לביטחון פנים - אני יכול לומר בלב שלם שהרוב המוחלט של האנשים במערכות האלה באים מתחושת שליחות, אבל בכל מערכת יש דברים שצריכים תיקון".

אתמול מפלגת הליכוד הודיעה כי נתניהו מינה את שר החינוך לשעבר נפתלי בנט לשר הביטחון לאחר שנפגשו במשרד ראש הממשלה. המינוי יובא לאישור בישיבת הממשלה הקרובה. בכחול לבן הגיבו: "המינוי הציני של בנט נעשה מתוך אינטרס פוליטי צר ואישי, ולא מתוך הסתכלות על טובת מערכת הביטחון ומדינת ישראל".