לואיס סוארס וליונל מסי, ארכיון
צילום: אי-פי

מסי כאן: נבחרת ארגנטינה נחתה בישראל

ה"אלביסלסטה" נחתו הערב בנמל התעופה בן גוריון בטיסה מערב הסעודית לקראת משחק הידידות מול נבחרת אורוגוואי מחר בתל אביב. שחקני אורוגוואי קיימו היום אימון באיצטדיון נתניה
יואב בורוביץ'
17 בנובמבר 2019
19:51
עודכן ב 21:29

נבחרת ארגנטינה נחתה הערב (ראשון) בישראל לקראת משחק הידידות מול נבחרת אורוגוואי. המשחק המתוכנן יתקיים מחר באצטדיון בלומפילד בתל אביב. מנמל התעופה בן גוריון תמשיך הנבחרת למלון הילטון בתל אביב, שם תשהה במהלך ביקורה בארץ.


מאמן נבחרת ארגנטינה, ליונל סקאלוני, אמר במסיבת העיתונאים שהתקיימה במלון הילטון בתל אביב כי אינו בטוח בהרכב הפותח של המשחק: "השחקנים עייפים. אני רוצה קבוצה רעננה מחר. בדקה התשעים אחליט מי יפתח בהרכב". עם זאת, המאמן אמר כי מסי ואגוארו ישחקו מחר.

עוד אמר סקאלוני כי "אני מצפה למשחק קשה לא פחות ממה שהיה נגד ברזיל, אולי אפילו יותר. אני מעריץ את מאמן אורוגוואי. ייקחו עוד שלושה חודשים עד שנשחק באופן רשמי, הסגל לא ישתנה הרבה עד אז".

ביום שישי האחרון, לאחר התלבטות ממושכת בשל המצב הביטחוני, אישרה נבחרת ארגנטינה את הגעתה לישראל. אתמול נחתה נבחרת אורוגוואי בארץ. שחקני הנבחרת בהם לואיס סוארס ואדינסון קבאני ומאמנם אוסקר טבארס פגשו בנמל התעופה את איש העסקים והפילנתרופ הקנדי-ישראלי סילבן אדמס.


כארבע שעות בלבד אחרי שנפתחה מכירת הכרטיסים לפני כשבועיים, במשרד של חברת "לאן" הודיעו כי כל עשרות אלפי הכרטיסים למשחק אזלו. לטענת "לאן" מדובר במכירת כרטיסים של אצטדיון שלם המהירה ביותר בישראל.