מנור סולומון במדי שחטאר
צילום: אי-פי

סולומון: "מקווה להגיע לקבוצה גדולה מהדלת הקדמית"

על משחק הנבחרת נגד סקוטלנד בפלייאוף ליגת האומות אמר שחקן הכנף הישראלי בריאיון לכאן ספורט בכאן רשת ב: "באים כאנדרדוג, אבל הראנו שיש לנו יכולת"
כאן ספורט
28 בנובמבר 2019
17:49

לאחר השער נגד מנצ'סטר סיטי, שחקן הכנף הישראלי מנור סולומון התראיין היום (חמישי) בתוכנית כאן ספורט בכאן רשת ב לליאן וילדאו ועמית לווינטל. השחקן התייחס לעתידו: "אני מקווה שעוד כמה שנים אגיע לקבוצה גדולה מהדלת הקדמית". סולומון הוסיף כי העתיד כרגע לא מעסיק אותו. "אני לא נמצא בקבוצה קטנה, שחטאר זה מועדון עם מסורת והמטרה שלו להיות חזק ולא לעשות כסף ממכירת שחקנים", אמר.

האזינו לריאיון המלא עם מנור סולומון בכאן רשת ב

על ה-24 שעות האחרונות אמר שהן היו "קצת משוגעות, וכיפיות, אך זהו חוזרים למסלול". על ההרגשה לשחק בליגת האלופות אמר: "אני מרגיש בעניינים, במשחק השני הבקעתי גול וזה הכניס אותי חזק למפעל. אני מרגיש טוב ורוצה לשחק כמה שיותר - הכי כיף בבמות האלה".

על הגול נגד הסיטי אמר: "כיף להבקיע נגד הסיטי כי זו סיטי, וזה במפעל הגדול בעולם". על התנאים באוקראינה סיפר סולומון "המשחק שלי מאוד השתפר, יש תמיד מה ללמוד במועדון כזה עם שחקנים טובים וצוות אימון רחב".

סולומון סיפר על תחושותיו בנבחרת: "מאוד הצטערתי שלא שיחקתי במשחקים האחרונים בגלל הפציעה, ישר חשבתי על הנבחרת שסיפרו לי על חומרתה. הרגשתי שאני חלק משמעותי". על המשחק מול סקוטלנד במסגרת פלייאוף ליגת האומות אמר השחקן כי "יש לנו משחק מאוד קשה, אנחנו באים כסוג של אנדרדוג, במיוחד שזה בבית שלהם, אבל הראנו שיש לנו יכולת".