שלמה ארצי חוגג 70
צילום: משה שי, פלאש 90

"נוצרים את הרגעים": ילדיו של שלמה ארצי חוגגים לו 70

הוא נחשב לאחד הזמרים המצליחים ביותר בישראל, אחרי קריירה של 50 שנה. שלושת ילדיו – שירי, בן ויונתן מספקים הצצה למופע שלהם, שמסתובב בארץ בשנה האחרונה: "אנחנו זוכים לראות אחד את השני בגוונים שאנחנו לא רואים כל יום"
איילת דוידי
30 בנובמבר 2019
11:39

שלמה ארצי נחשב לאחד הזמרים המצליחים ביותר בישראל - יוצא להקה צבאית בעברו, ייצג את ישראל באירוויזיון והצליח להגיע למקום ה-11. לולה מצוותא עודדה וגידלה אותו בתחילת הקריירה המוסיקלית, כשהגיע להופעה והאולם נותר ריק. משם אט אט הצמיח כנפיים ונסק לקריירה מרתקת ומלהיבה של 50 שנה על הבמות בכל מקום אפשרי. בתקווה לעוד שנים רבות.

השבוע ארצי מציין את יום הולדתו ה-70. לכבוד האירוע, שלושת ילדיו – שירי, בן ויונתן מספקים הצצה למופע שלהם שמסתובב בארץ בשנה האחרונה. שלושתם בשנות ה-30 וה-40 לחייהם. "העובדה שזה שלושתנו - אנחנו מרגישים בבית, אנחנו זוכים לראות אחד את השני בגוונים שאנחנו לא רואים כל יום", סיפרו האחים בריאיון לאיילת דוידי בתוכנית "יומן השבוע" בכאן רשת ב.

יונתן, שירה ובן ארצי (צילום: ספי מנוביץ')

שלמה ארצי (צילום: מיכל פטאל, פלאש 90)

שירי עוסקת במילים ובכתיבה, והבנים, בן ויונתן, צוללים עמוק לתוך הצלילים, העיבודים, השירה וההלחנה. על הבמה, שלושת האחים לבית ארצי, מעלים מופע אינטימי, מרגש, מלא הומור, סיפורים, מנגינות ושמחה בליווי גיטרה ופסנתר.