זירת התאונה בכביש 443, הלילה
צילום: דוברות כב"ה מחוז יו"ש

הקטל בכבישים: ציפי ובתה נועם רחל נהרגו בתאונה ב-443

החשד: הנהג ב-443 נסע במהירות מופרזת והתנגש ברכב שעמד ברמזור. עוד הבוקר - שני הולכי רגל נהרג נהרגו כתוצאה מפגיעת כלי רכב, אחד בכביש 4 ואחד בהרצליה
כרמל דנגור, הדס גרינברג ואיתי שיקמן
01 בדצמבר 2019
06:58
עודכן ב 08:24

הקטל בכבישים: ארבעה הרוגים תוך כמה שעות. ציפי רימל בת ה-34, ובתה נועם רחל, בת שלושה שבועות, מהיישוב נווה צוף שבמטה בנימין, נהרגו הלילה (ראשון) בהתנגשות בין שני כלי רכב בכביש 443 בצומת גבעת זאב. התינוקת פונתה לבית החולים הדסה הר הצופים במצב אנוש, תוך כדי פעולות החייאה. אמה פונתה במצב אנוש לבית החולים שערי צדק, תוך ביצוע פעולות החייאה.


בנוסף, אב המשפחה, בן 40 נפצע קשה ובן נוסף, בן 12, נפצע אנוש, אחרי שנלכד באחת המכוניות וחולץ על ידי אנשי חילוץ והצלה. כמו כן, נהג הרכב הפוגע, צעיר בן 18 נפצע קשה ופונה עם פגיעת בטן לבית החולים שערי צדק. החשד הוא כי בן ה-18 נסע במהירות מופרזת והתנגש ברכב המשפחה שעמד ברמזור אדום.


כמו כן, הולך רגל בשנות ה-50 לחייו נמחץ למוות על ידי משאית בהרצליה. חובש מגן דוד אדום איציק אביטן סיפר: "כשהגעתי למקום המראה היה קשה, ראיתי משאית שהתנגשה בקיר ומחצה גבר בשנות החמישים, הוא היה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם חבלה רב מערכתית, בעזרת הכבאים הוא חולץ , ולצערנו נאלצנו לקבוע את מותו במקום".

מוקדם יותר הבוקר, הולך רגל נהרג כתוצאה מפגיעת מכונית בצומת בני דרור שבכביש 4. הכביש נחסם לתנועה מדרום לצומת הדסים. חובש מגן דוד אדום סיפר: "כשהגעתי למקום, ראיתי רכב מעוך, ועל הכביש במרחק של כ-80 מטר סמוך לשוליים, שכב גבר בן 73, הוא סבל מפגיעה רב מערכתית קשה והיה מחוסר הכרה, ללא נשימה וללא דופק, ביצענו בדיקות רפואיות ולצערנו בתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו".